Головна
COVID-19
14:17, 27 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації. Обмеження діятимуть до 31 серпня. Про це повідомив премєр-міністр України Денис Шмигаль, - передає Інформатор. "Схвалено проєкт постанови про продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року", - заявив Шмигаль. Які правила та норми діють В інфографіці МОЗ пояснили особливості дії карантину на час воєнного стану: скасували рівні епідеміологічної безпеки у регіонах; масковий режим має винятково рекомендаційний характер; скасували необхідність мати COVID-сертифікат для відвідування закладів; призупинили усунення працівників через відсутність щеплення від COVID-19; для поїздки між регіонами України не потрібні COVID-документи. Нагадаємо, Україна отримала 150 тисяч доз вакцини від гепатиту В. Крім того, Бельгія запроваджує карантин для заражених віспою мавп. Також Інформаторписав, де фіксують спалах віспи мавп, основні симптоми та як передається захворювання. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації

Читать на русском

Рішення ухвалили на засіданні Кабміну

Читать на русском
В Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації

Рішення ухвалили на засіданні Кабміну

В Україні продовжили карантин та режим надзвичайної ситуації. Обмеження діятимуть до 31 серпня.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, - передає Інформатор.

"Схвалено проєкт постанови про продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року", - заявив Шмигаль.

Які правила та норми діють

В інфографіці МОЗ пояснили особливості дії карантину на час воєнного стану:

  • скасували рівні епідеміологічної безпеки у регіонах;
  • масковий режим має винятково рекомендаційний характер;
  • скасували необхідність мати COVID-сертифікат для відвідування закладів;
  • призупинили усунення працівників через відсутність щеплення від COVID-19;
  • для поїздки між регіонами України не потрібні COVID-документи.

Нагадаємо, Україна отримала 150 тисяч доз вакцини від гепатиту В. Крім того, Бельгія запроваджує карантин для заражених віспою мавп.

Також Інформатор писав, де фіксують спалах віспи мавп, основні симптоми та як передається захворювання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.