Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Автомобіль зазнав обстрілу зі стрілецької зброї в районі населеного пункту Джанятаг
У Нагірному Карабасі, де ще вчора від "антитерористичних заходів" військ Азербайджану потерпали міста, під обстріл потрапив автомобіль із російськими "миротворцями". Вони отримали несумісні з життям травми. Точна кількість загиблих не називається.
Про загибель "миротворців" з росії повідомляє Міноборони країни-окупанта у Телеграм-каналі. За їх даними, це трапилось сьогодні, 20 вересня.
"20 вересня під час повернення зі спостережного поста російського миротворчого контингенту в районі населеного пункту Джанятаг автомобіль із російськими військовослужбовцями зазнав обстрілу зі стрілецької зброї", - йдеться у повідомленні.
Крім цього зазначається, що внаслідок обстрілу російські військовослужбовці, які перебували в автомобілі, загинули. За попередніми даними, обстріл вівся зі стрілецької зброї. Хто саме його вів наразі невідомо. Скільки в машині було військових, відомство також не уточнило.
Станом на 20 вересня у Нагарному Карабаху були припинені бойові дії. Про це повідомило Міністерство оборони Азербайджану. Це сталося за добу після того, як країна розпочала військову операцію там.
На території Нагарного Карабаху конфлікт Вірменії та Азербайджану триває десятки років. Теперішнє загострення стало найсерйознішим з 2020 року, коли в результаті 44-денної війни Азербайджан отримав під контроль приблизно половину Карабаху, а в іншій частині розмістили російських миротворців.
Завтра, 21 вересня, у місті Євлах відбудеться зустріч представників вірменського населення Нагірного Карабаху та представників влади Азербайджану. Вони мають обговорити "питання реінтеграції".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.