“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Єревану незрозумілі умови припинення вогню в Нагірному Карабасі, бо Вірменію не запросили брати участь у цих домовленостях
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян відреагував на припинення вогню в Нагірному Карабасі та капітуляцію так званої влади республіки. Він заявив, що Єреван приймає цю інформацію до відома, проте деякі вимоги країні незрозумілі. Також Вірменія не брала участь у розробці документа щодо припинення вогню.
Так, повідомляється, що уряду Вірменії незрозумілі пункти про "виведення вірменських Збройних Сил з Нагірного Карабаху". Держава наголошує, що не тримає свою армію у цьому конфліктному регіоні з серпня 2021 року.
"Вірменія не брала участь у переговорах між Азербайджаном та Нагірним Карабахом і не брала участі у розробці тексту щодо припинення вогню", - заявив Нікол Пашинян.
Також у Вірменії заявляють, що Азербайджан все ще не припинив обстрілювати Нагірний Карабах. Хоч була домовленість про припинення бойових дій з 13:00 (за місцевим часом).
"Влада невизнаної Нагірно-Карабаської республіки заявила, що була змушена погодитися на умови Азербайджану після того, як армія Баку прорвала їхні лінії та захопила низку стратегічних місць, тоді як світ нічого не зробив", - пише видання Reuters про конфлікт у Нагірному Карабасі.
У середу, 20 вересня, Міністерство оборони Азербайджану оголосило про припинення вогню в Нагірному Карабасі - це сталося за добу після того, як країна розпочала військову операцію там. Повідомляється, що влада невизнаної Нагірно-Карабаської республіки оголосила капітуляцію, територія залишається під контролем Азербайджану.
Однією з умов домовленостей про припинення вогню було те, що збройні сили Вірменії складуть зброю та покинуть Нагірний Карабах. Вірменія вже другу добу заявляє, що її військ давно там немає.
Відомо, що у четвер, 21 вересня, у місті Євлах відбудеться зустріч представників вірменського населення Нагірного Карабаху та представників влади Азербайджану. Вони мають обговорити "питання реінтеграції".
До слова, Нагірний Карабах населений переважно етнічними вірменами, але оточений азербайджанськими землями. Конфлікт Вірменії та Азербайджану через нього триває десятки років. Військова операція 19-20 вересня 2023 року стала найсерйознішим загостренням конфлікту з 2020 року. Тоді в результаті 44-денної війни Азербайджан отримав під контроль приблизно половину Карабаху, а в іншій частині розмістилися так звані російські миротворці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.