Компанія Amazon скасувала комісію для українських підприємців

Читать на русском

Рішення Amazon — це перемога нашої держави на економічному фронті

Читать на русском
Компанія Amazon скасувала комісію для українських підприємців

Рішення Amazon — це перемога нашої держави на економічному фронті

Компанія Amazon скасувала реферальну комісію для українських підприємців. Це дозволить українцям активніше поширитися на європейський та світовий ринок, знаходити там нових клієнтів. Рішення буде діяти протягом року.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, кілька місяців тому Мінцифри разом з Укрпоштою, агенцією Disqover Agency та Startup Ukraine звернулися до Amazon, щоб компанія полегшила умови для українського бізнесу, який попри війну, продовжує працювати, підтримуючи економіку країни. Як результат компанія скасувала реферальну комісію для українських підприємців терміном на 1 рік. Тобто повністю скасовано комісію для українських підприємців, які продають до ЄС та Великобританії.

Тепер українські підприємці зможуть активніше масштабуватися на європейський та світовий ринок, знаходити там нових клієнтів. Це стане потужним поштовхом до популяризації України та українського бізнесу за кордоном. Нові умови для українських підприємців — це перемога нашої держави на економічному фронті.

«Дякую компанії за стійку та послідовну підтримку України. Amazon разом з Amazon Web Services надала нам потужності для зберігання бекапреєстрів, забезпечила підтримку на понад $35 млн та, зрештою, заслужено отримала Премію Миру від Президента Володимира Зеленського», – висловив свою подяку компанії Федоров.

Amazon

Amazon.com — один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через інтернет. Компанія веде експансію на ринки інтернет-торгівлі в усьому світі. Amazon був заснований Джефом Безосом 5 липня 1994 року в місті Белвью, штат Вашингтон. Компанія почала працювати як інтернет-ринок для книг, але пізніше розширилася на продаж електроніки, програмного забезпечення, відеоігор, одягу, меблів, продуктів харчування, іграшок та ювелірних виробів. 

Що таке реферальна комісія Amazon

Amazon стягує комісію за кожну річ, яку ви продаєте на їхньому вебсайті. Розмір комісії може відрізнятися залежно від типу товарів, які ви хочете продати. Amazon обчислює частку загальної ціни, яку сплачує споживач, щоб встановити плату за референс. У більшості випадків ця сума становить близько 15% від ціни товару.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.