Головна
Україна
16:32, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Вже чуєте цей запах смаженої картопелькі? Відчуваєте смак Біг Тейсті? Чуєте, як бултихаються кубики льоду у стаканчику з колою? Чудово розуміємо, адже ми також скучили за всім цим, тому безмежно раді цій новині. Так, з'явився інсайд, що вже в серпні ресторани McDonalds знову відкриються. Про це керівник одного з київських ресторанівна умовах анонімності розповівForbes, - повідомляє Інформатор. Нагадаємо, всі заклади фастфуду в Україні закрили ще 24 лютого з міркувань безпеки. Але згодом питання вирішили переглянути і, вочевидь, рішення прийняте. Як розповіла СЕО мережі Юлія Бадрітдінова,зараз уs працюють над оновленням протоколів безпеки. Зокрема, кожну локацію переглядають на предмет наявності поряд бомбосховищ. Під час "повітряної тривоги" ресторани будуть зачинятися, що є досить непростим процесом, оскільки ресторан це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів. "Також ми плануємо відновити мережу постачань. Переважна більшість наших постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси, тощо", - каже Юлія. Що стосується зруйнованих внаслідок бойових дій ресторанів, то всіх їх будуть відновлювати. Загалом в Україні їх 9.До деяких із них доступу немає. Наприклад, у Харкові. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Коли в Україні відкриють McDonald’s і як він буде працювати

Читать на русском
Коли в Україні відкриють McDonald’s і як він буде працювати

McDonald’s повертається

Вже чуєте цей запах смаженої картопелькі? Відчуваєте смак Біг Тейсті? Чуєте, як бултихаються кубики льоду у стаканчику з колою? Чудово розуміємо, адже ми також скучили за всім цим, тому безмежно раді цій новині.

Так, з'явився інсайд, що вже в серпні ресторани McDonald’s знову відкриються. Про це керівник одного з київських ресторанів на умовах анонімності розповів Forbes, - повідомляє Інформатор. Нагадаємо, всі заклади фастфуду в Україні закрили ще 24 лютого з міркувань безпеки. Але згодом питання вирішили переглянути і, вочевидь, рішення прийняте. 

Як розповіла СЕО мережі Юлія Бадрітдінова, зараз у McDonald’s працюють над оновленням протоколів безпеки. Зокрема, кожну локацію переглядають на предмет наявності поряд бомбосховищ. Під час "повітряної тривоги" ресторани будуть зачинятися, що є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів.

"Також ми плануємо відновити мережу постачань. Переважна більшість наших постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси, тощо", - каже Юлія.

Що стосується зруйнованих внаслідок бойових дій ресторанів, то всіх їх будуть відновлювати. Загалом в Україні їх 9. До деяких із них доступу немає. Наприклад, у Харкові. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.