«Київ-Баскет» взяв реванш у «Харківських Соколів», «Запоріжжя» обіграло «Прометей», а «Дніпро» в гостях розгромив «Одесу»

Команди Суперліги завершили ігровий тиждень п'ятьма матчами.

«Будівельник» в Черкасах продовжив свою переможну серію. «Хімік» у виїзному поєдинку втримав перемогу над «Миколаєвом».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У неділю, 18 квітня, відбулися п'ять матчів розіграшу баскетбольної Суперліги. після несподіваного ураження від харків'ян в п'ятницю,«Київ-Баскет» мав намір взяти реванш в сьогоднішньому матчі. Однак «Харківські Соколи» знову дали бій лідеру Суперліги. Господарі повели +4, але вже в середині чверті програвали 7 очок. «Харківські Соколи» рахунок зрівняли, але все ж програли першу чверть 18:22.

Господарі на рівних грали з лідером чемпіонату і на перерву пішли програючи три очки. А після третьої чверті команди поділяв всього один бал. І все ж кінцівка поєдинку залишилася за «Київ-Баскетом». Триочковий Янга і два точних штрафних кидка Павлова принесли перемогу столичному клубу.

На майданчику ПС «Юність» «Запоріжжя» приймало третю команду Суперліги «Прометей» з Кам'янського. Господарі відмінно провели початок поєдинку, вигравши першу чверть 25: 9. Однак «Прометей» швидко прийшов до тями, і перед перервою скоротив відставання до одного бала, але Мальчевський і Кеффі зробили різницю більш комфортною для господарів. 40:34 за підсумками першої половини залишали шанси на успіх обом командам.

«Запоріжжя» не збиралося впускати лідерство, і за підсумками третьої чверті вигравало з різницею у 10 очок. «Прометей» відіграв чотири очки, але більшого господарі не дозволили. «Запоріжжя» виграло поєдинок і закріпилося на п'ятому місці турнірної таблиці.

В Одесі однойменний клуб зустрівся з «Дніпром». Рівної боротьби в поєдинку не вийшло. Вже за підсумками першої чверті гості вигравали 12 очок. За другу десятихвилинку «Дніпро» подвоїв свою перевагу, вигравши першу половину матчу 50:26.

Після перерви «Одесі» вдалося трохи вирівняти гру і навіть не програти третю чверть (23:23). Однак «Дніпро» вирішив не спокушати долю, і в підсумку виграв поєдинок з різницею у 34 очки.

«Будівельник» вирушив в гості до «Черкаських Мавп». Результативна перша чверть завершилася з різницею у 3 очки на користь столичного клубу. А ось другу десятихвилинку «Черкаські Мавпи» провалили і програли першу половину матчу 34:56. Господарям вдалося трохи скоротити відставання, проте «Будівельник» тримав руку на пульсі подій і без проблем завершив поєдинок впевненою перемогою.

Закривали ігровий тиждень Суперліги «Миколаїв» і «Хімік». Гравці «Миколаєва» ударно провели першу чверть і повели +12. Але потім гості прокинулися і після двадцяти хвилин гри вже «Хімік» вів з різницею у три очки.

Різниця в рахунку продовжувала зростати, досягнувши десяти очок. Однак «Миколаїв» і не думав здаватися. За 25 секунд до кінця основного часу матчу Конате скоротив відставання господарів до двох балів. Але точні штрафні кидки Зотова і Нельсона все ж дозволили «Хіміку» відсвяткувати перемогу.

• «Харківські Соколи» - «Київ-Баскет» 72:75 (18:22, 21:20, 17:15, 16:18);
  • «Запоріжжя» - «Прометей» 74:63 (25: 9, 15:25 15:11, 19:18);
  • «Одеса» - «Дніпро» 59:93 (16:28, 10:22 23:23 10:20);
  • «Черкаські Мавпи» - «Будівельник» 83:99 (24:27, 10:29, 31:25, 18:18);
  • «Миколаїв» - «Хімік» 74:77 (22:10 12:27, 16:21 24:19).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 20 і 21-го квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків 22-го туру УПЛ а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемогу «Донбасу» у другому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.