Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Фігурантка мала досвід в сфері торгівлі на ринку віртуальних активів
Шахрайка під видом консультанта з електронних активів взяла під управління криптовалюту власниці, а пізніше відмовилася повертати дохід і самі активи.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури.
Фігурантка уклала договір доручення на управління криптовалютою з її власницею. До цього вона торгувала на ринку віртуальних активів і мала досвід.
Далі зловмисниця щомісяця посилала потерпілій недостовірні звіти про прибутковість взятих під контроль активів.
В результаті потерпіла збільшила число активів, довірених в управління шахрайці, будучи впевненою в прибутковості співпраці.
Через деякий час фігурантка просто відмовилася передати назад активи і отриману частину прибутку їх власниці. Вона обґрунтувала це обвалом ринку криптовалюти і знеціненням всіх вкладів.
Отримані активи шахрайка вивела на банківські рахунки і перевела на не персоніфіковані електронні гаманці.
Загальна сума завданих збитків становить $ 111 тисяч, за курсом НБУ - близько 3 млн гривень.
За скоєне зловмисниці загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна відповідно до ч. 4 ст. 190 КК України (про шахрайство).
Раніше Інформатор повідомляв, що кіберполіція викрила інтернет-шахраїв, які ошукали дві сотні людей на 1,5 млн грн.
Також повідомлялося, кіберполіція розкрила схему виманювання грошей через онлайн-інвестиції .