«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Багатогодинні відключення електроенергії стали звичними для столиці
Чимало киян 12 листопада залишилися без світла більш ніж на 4-6 годин. Деяким мешканцям столиці довелося провести без світла рекордні 10-12 годин. Це викликало гучне обурення в соцмережах. Містяни писали, що вимикаючи світло у масивах багатоповерхівок, енергетики не чіпали райони елітних будинків. Що на ці закиди відповідають у ДТЕК?
Як пише ZN, в елітних районах та передмістях Києва взагалі не вимикають електроенергію, у той час, як пересічні кияни змушені залишатися без світла тривалий час. Такі коментарі залишати мешканці Києва в Фейсбук, на сторінці ДТЕК Київські електромережі 12 листопада, після того, як значна частина Києва сиділа без електрики майже увесь світловий день.
Модератор сторінки ДТЕК давав невдоволеним клієнтам такі відповіді:
Відключення світла в Україні розпочалися в жовтні через російські обстріли об’єктів енергетики. З того часу, залежно від масштабів руйнувань енергетичної інфраструктури, компанія "Укренерго" повідомляє диспетчерів операторів розподільчих мереж (обленерго) про обсяг потужності, який необхідно зменшити в конкретному регіоні, а далі оператори систем розподілу формують графіки аварійних відключень.
Енергетики роблять все можливе, щоб зменшити кількість і тривалість відключень. Вони ремонтують мережі без зупинок та вихідних. Українців просять заощадливо споживати електроенергію. Це допоможе втримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження. Які прилади допоможуть пережити відключення світла — читайте тут.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Києві може зрости тривалість відключень світла. Це пов’язано з настанням холодів. Директор ДТЕК Дмитро Сахарук пояснив, що обмеження електроспоживання в столиці з похолоданням можуть збільшитись, якщо пропускна спроможність мереж, якими електроенергія надходить до столиці, залишиться на такому самому рівні, як зараз.