“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поки невідомо, наскільки збільшиться тривалість відключень
У Києві може зрости тривалість відключень світла. Це пов’язано з настанням холодів. В ефірі національного телемарафону повідомив директор ДТЕК Дмитро Сахарук пояснив, що обмеження електроспоживання в столиці з похолоданням можуть збільшитись, якщо пропускна спроможність мереж, якими електроенергія надходить до столиці, залишиться на такому самому рівні, як зараз.
"У нас, коли буде знижуватись температура, то споживання буде рости. Десь кожні 5-7 градусів зниження температури - це 10% споживання по території України в середньому", - сказав Сахарук.
При цьому він підкреслив, що періоди відключення електроенергії можуть збільшитися й в тому випадку, якщо спеціалісти ДТЕК не встигнуть відремонтувати й збільшити обсяг електроенергії, яку можна подати до Києва. Наразі невідомо, наскільки збільшиться тривалість відключень.
"Але я зараз не готовий говорити, що це буде - чи 6, чи 7 годин, чи в 4 години ми зможемо вкластися", - зазначив Сахарук.
За його словами, ДТЕК буде шукати шляхи, як без перевантаження енергосистеми давати електроенергію максимально часто, щоб інтервали без світла ставали коротшими навіть з настанням морозів. ДТЕК також намагатиметься зменшити проміжки часу, протягом яких люди будуть без світла.
"Головне, що навантаження буде більше і дефіцит буде зростати. Тому тут потрібно буде шукати шляхи, яким чином з одного боку не зробити так, щоб взагалі не було світла, з іншого боку - не зруйнувати енергосистему через перенавантаження", - наголосив Сахарук.
Відключення світла в Україні розпочалися в жовтні через російські обстріли об’єктів енергетики. З того часу, залежно від масштабів руйнувань енергетичної інфраструктури, компанія "Укренерго" повідомляє диспетчерів операторів розподільчих мереж (обленерго) про обсяг потужності, який необхідно зменшити в конкретному регіоні, а далі оператори систем розподілу формують графіки аварійних відключень.
Енергетики роблять все можливе, щоб зменшити кількість і тривалість відключень. Вони ремонтують мережі без зупинок та вихідних. Українців просять заощадливо споживати електроенергію. Це допоможе втримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження. Які прилади допоможуть пережити відключення світла — читайте тут.
Нагадаємо, ми писали, як впливають періодичні відключення електроенергії в Україні на економіку. Крім того, Уряд обіцяє більш "передбачувані" графіки відключень світла.
Також Інформатор писав, коли в Україні можуть скасувати відключення світла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.