“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Маневри Talisman Sabre відбуваються вдесяте і є найбільшими з точки зору географічного охоплення та кількості учасників
Корабель військово-морських сил КНР відверто шпигує за навчаннями Talisman Sabre 2023. У навчанні беруть участь країни НАТО. Зокрема США. Вони стартували 21 липня і тривають декілька тижнів.
Про це пише видання The EurAsian Time.
"Вони приходили і раніше, і... зараз одне з них знаходиться біля східного узбережжя Австралії. Ми вийшли на зв'язок у четвер і викликали це судно в Кораловому морі. Я очікую, що він спуститься вниз і приєднається до навчань - або знову буде в місці проведення навчань. Вони роблять це вже кілька років; ми добре до цього підготувалися", - сказав генерал-лейтенант Грег Білтон, начальник об'єднаних операцій Сил оборони Австралії (ADF).
За словами генерала китайський військовий корабель відреагував ввічливо. Його поведінка відповідає звичайним морським нормам. Але зухвале шпигунство Китаю насторожує.
Маневри Talisman Sabre відбуваються вже вдесяте і є найбільшими з точки зору географічного охоплення та кількості учасників. У Talisman Sabre 2023 візьмуть участь понад 30 000 військовослужбовців, дислокованих у Квінсленді, Західній Австралії, Північній території та Новому Південному Уельсі. Вперше навчання пройдуть і навколо острова Норфолк.
У навчаннях візьмуть участь сили з США, Канади, Фіджі, Франції, Німеччини, Індонезії, Японії, Нової Зеландії, Папуа-Нової Гвінеї, Республіки Корея, Тонги і Великої Британії. Персонал з Індії, Філіппін, Сінгапуру і Таїланду присутній як спостерігачі.
Повний перелік кораблів-учасників навчань ще не оприлюднено. Проте Сполучені Штати відправили до участі в навчаннях десантну групу "Америка" (ARG), яка складається з десантного корабля "Америка" (LHA-6) і десантних кораблів-доків "Новий Орлеан" (LPD-18) і "Грін Бей" (LPD-20), а також 31-го експедиційного загону морської піхоти (MEU).
Раніше Інформатор повідомляв, що Китай нарощує взаємодію з росією в царині військової справи, хоч і остерігається порушити «червоні лінії» Вашингтону через надання кремлю підтримки озброєнням. Торік флоти рф та КНР провели шість спільних військових навчань, що є рекордом за двадцять років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.