Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Китайський посол попередив про "негативні наслідки" таких дій
Посол Китайської Народної Республіки (КНР) повідомив Україну про можливі "негативні наслідки" для двосторонніх відносин. Все через практику внесення китайського бізнесу до переліку спонсорів війни. Станом на зараз в цьому списку від НАЗК вже 14 китайських компаній.
Цей показник є найбільшим серед усіх країн світу. Про це пише Reuters.
Наразі в даний список входять великі китайські гіганти. Зокрема, такі корпорації, як Alibaba Group, Xiaomi Corporation, Китайська національна морська нафтова корпорація, Китайська корпорація будівництва залізниць тощо. Тобто йдеться як про приватний бізнес, так і про державні підприємства.
Журналісти пишуть, що китайський дипломат не висунув Україні якихось умов або прохань прибрати зі списку національні компанії. Він також не конкретизував погрозу.
"Китай не висунув жодних умов або "тимчасових рамок" для України, а просто висловив свою точку зору щодо списку", - йдеться в матеріалі.
Джерела Reutets припускають, що офіційний Пекін може пов'язувати це питання з китайськими закупівлями українського зерна. КНР у 2023 році стала другим імпортером української агропродукції серед усіх країн світу, загальна сума закупівель становила понад 2,2 мільярда доларів. Більше 30% продукції через чорноморський коридор пішло якраз до Китаю.
Нагадаємо, список компаній, які фактично спонсорують війну рф проти Україні, веде та наповнює НАЗК. Наразі в цьому переліку вже десятки світових компаній, 14 з них - китайські.
В квітні минулого року до спонсорів війни потрапив бренд побутової техніки Xiaomi. А в серпні - відомий маркетплейс AliBaba.
В список потрапляє той бізнес, який після початку вторгнення рф до України в лютому 2022-го не перестав вести справи в росії. Таким чином, він платить податки до бюджету агресора, а отже - спонсорує війну та терор проти української держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.