Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Посол Китаю, який відвідав столицю минулого місяця, намагається сприяти мирним європейським переговорам в Україні
Спецпредставник Китаю у справах Євразії Лі Хуей, який побував у Києві, а після цього запропонував залишити за рф окуповані території, заявив, що Пекін міркує над відправкою ще однієї миротворчої місії в Україну. За його словами, в КНР визнають, що поїздка китайської делегації в нашу країну "може і не дати негайних результатів".
Про це Лі Хуей заявив на прес-конференції, пише Reuters. Він сказав, що Китай прагне послабити напруженість між країнами та сприяти покращенню ситуації.
"Китай готовий розглянути питання про направлення ще однієї делегації до відповідних країн щодо врегулювання діалогу" - сказав Лі, не уточнюючи, в які сами країни КНР хоче відправити делегацію.
Водночас спецпредставник Китаю зазначив, що існують "перешкоди для пошуку спільної мови" між рф і Україною.
"Ми відчули, що існує величезна прірва між позиціями обох сторін... Спроба всі сторони зараз сісти за стіл переговорів зіткнеться з багатьма труднощами", - сказав Лі.
У квітні цього року Пекін призначив дипломата, колишнього посла Китаю в рф, Лі Хуея спеціальним представником з врегулювання війни, яку росія веде проти України. У травні 2023 року він побував в нашій країні. В рамках свого візиту, дипломат зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, а також іншими високопосадовцями.
Лі Хуей передав владі України позицію Китаю щодо припинення конфлікту в Україні, заявивши, що КНР готовий взяти участь у мирному врегулюванні війни на основі "мирного плану", запропонованого китайським лідером Сі Цзіньпіном в лютому.
Між тим Лі Хуей запропонував залишити за росією окуповані території. На що Європа відповіла повною підтримкою України. А Михайло Подоляк вважає такі заклики китайського спецпредставника Лі Хуея "блакитною мрією" росії. Радник глави ОП додав, що жоден із варіантів плану врегулювання війни без звільнення територій Україні не пройде.
Нагадаємо, тим часом Індонезія запропонувала припинити вогонь, ввести миротворців ООН в Україну та провести “референдуми”. Так званий “мирний план” країни озвучив міністр оборони Прабово Субіанто.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.