У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Радник глави ОП Михайло Подоляк вважає такі заклики китайського спецпредставника Лу Хуея "бласитною мрією" росії. Подоляк додав, що жоден із варіантів плану врегулювання війни без звільнення територій Україні не пройде
Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк відповів на заклики китайського спецпредставника Лі Хуея віддати росії окуповані частини України задля встановлення миру. За словами Подоляка, жоден план, який передбачає окупацію українських територій, є неприйнятний і підіграє росії.
Саме так Подоляк відповів на так звану "пропозицію" спецпредставника Китаю Лі Хуея щодо врегулювання військового конфлікту в Україні.
Будь-який "компромісний сценарій", що передбачає звільнення не всіх територій України й про який періодично говорять "анонімні джерела" в європейських та американських елітах, – рівнозначний визнанню поразки демократії, перемозі росії, консервації режиму путіна і, як наслідок, різкому зростанню конфліктів у глобальній політиці. Все це – блакитна мрія росії, – повідомив Подоляк у своєму Twitter.
Спецпредставник Китаю Лі Хуей у ході свого європейського турне закликав лідерів країн ЕС залишити за росією окуповані території України. Саме таким чином, на його думку, війна в Україні завершиться швидко без "її розростання". У Європі пропозиції Лі Хуея загалом відкинули.
У виданні Wall Street Journal зазначили, що китайському представнику дали чітко зрозуміти, що Європа не залишить Україну без підтримки. Європейські політики наголосили, що завданням китайського представника є подальший тиск на росію щодо недопущення застосування окупантами ядерної зброї, неможливість надання Китаєм зброї росіянами, засудження російської агресії. Також європейські політики хочуть активнішої позиції Китаю щодо врегулювання ситуації на Запорізькій АЕС.
Таким чином, у Європі загалом відкинули пропозицію Китаю щодо врегулювання війни й виведення російських військ з України пропонованим Лі Хуеєм шляхом.
З таким резюме китайський спецпредставник і прибув 26 травня до Москви, де мав зустріч з російськими дипломатами.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про роль Китаю в утвердженні ймовірного миру між Україною та росією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.