Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Спецпредставник закликав європейські уряди швидко діяти для припинення війни в Україні, доки вона не розрослася
Спецпредставник Китаю у справах Євразійського регіону Лі Хуей у ході європейського турне закликав домогтися негайного припинення вогню в Україні із збереженням за країною-терористом росією "її нових регіонів". А сьогодні, 26 травня, після своїх "пропозицій" він прибув до Москви, де зустрінеться із заступником голови російського МЗС Михайлом Галузіним і главою російської дипломатії Сергієм Лавровим. У Європі китайському представнику чітко дали зрозуміти, що окупація рф частини України не пройде.
Про це повідомила газета Wall Street Journal із посиланням на обізнаних західних чиновників.
Китайський посланник, засереджений на просуванні мирного плану Пекіна щодо України, ніс чіткий сигнал: союзники США в Європі повинні заявити про свою автономію і закликати до негайного припинення вогню, залишивши росії у володінні частини свого меншого сусіда, які вона зараз окупує. Західні чиновники знайомі з переговорами у столицях по всьому континенту, - зазначено у матеріалі видання.
Йому також заявили, що Європа не відмовиться від підтримки України. За словами іншого дипломата, основні інтереси Китаю, мабуть, полягали у тому, щоб росія не програла війну і Москва утримувалася від застосування ядерної зброї.
Європейські дипломати заявили, що під час зустрічей з Лі вони прагнули донести три ключові ідеї: Китай має продовжувати чинити тиск на росію проти застосування ядерної зброї, не надавати росії військову допомогу та засудити агресію Москви. Вони також звернулися до Лі з проханням про підтримку Китаєм міжнародних зусиль із забезпечення безпеки Запорізької атомної електростанції, - йдеться у публікації.
За словами чиновників, спецпредставник закликав європейські уряди швидко діяти для припинення військового конфлікту в Україні, доки він "не розрісся".
Сьогодні турне Лі Хуея завершується візитом до росії, де він, вочевидь передасть думки та пропозиції Кремлю від європейських держав.
Лі Хуей у рамках турне відвідав Україну, Польщу, Францію, Німеччину та Бельгію.
Влада Китаю у лютому запропонувала свій план щодо врегулювання конфлікту Москви та Києва. Він включає 12 пунктів, у тому числі заклики до припинення вогню, поваги до законних інтересів усіх країн у сфері безпеки, вирішення гуманітарної кризи в Україні.
В Україні цей план відкинули й охрестили таким, що відповідає інтересам росії.
Раніше ми пояснювали, чому Сі Цзіньпінь зателефонував Зеленському лише зараз. А ще Інформатор розповідав, чи варто Україні сподіватися на “ядерну помсту” США росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.