Ця пісня про сповідь часу, що вимірюється не годинами, а тягарем розлуки й випробувань. Головна героїня пригадує моменти любові та гіркоту розриву, а її історія стає метафорою колективної травми приниження, яка накопичувалася протягом усього життя, сповненого засуджень і приписів.
Епідеміологічна ситуація в Києві залишає бажати кращого
Епідеміологічна ситуація в Києві залишає бажати кращого, через що влада змушена вдаватися до крайніх заходів. З 1 листопада у столиці запроваджують жорсткі карантинні обмеження, щоб «збити» хвилю захворювань та знизити навантаження на медичну систему.
Про тяжку ситуацію з коронавірусом заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Інформатор. Його звернення до мешканців міста можна знайти тут .
«Повідомлення невтішне. Щодня вже протягом тижня фіксують понад тисячу нових випадків захворювання на коронавірус і близько 50 летальних наслідків від нього. Серед померлих – чимало молодих людей і навіть однорічна дитина. Кількість госпіталізованих, як і тих, хто потребують кисневої підтримки, зростає. Третій день поспіль ліжка з киснем заповнені більш ніж на 66%, а це критерій «червоної» зони», – заявив Кличко.
Питання про те, щоб ввести Київ у «червону» зону, найближчим часом розгляне комісія ТЕБ та НС, після чого рішення буде за урядом. А до того часу в столиці запроваджують суворі обмеження, які набудуть чинності 1 листопада:
Як додав Кличко, заходи – вимушені, щоб не допустити колапсу, оскільки медична система може не витримати такого напливу хворих.
Раніше ми повідомляли про те, що з 30 жовтня ще 7 областей переходять до «червоної» зони – подробиці тут .
Про те, що загрожує за відсутність маски у громадських місцях, можна прочитати тут. Детальну інструкцію того, як згенерувати COVID-сертифікат у «Дії» і що робити, якщо не виходить, можна знайти тут .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .