RU
Головна
Місто
Київ
15:29, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

Епідеміологічна ситуація в Києві залишає бажати кращого, через що влада змушена вдаватися до крайніх заходів. З 1 листопада у столиці запроваджують жорсткі карантинні обмеження, щоб хвилю захворювань та знизити навантаження на медичну систему. Про тяжку ситуацію з коронавірусом заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Інформатор. Його звернення до мешканців міста можна знайти тут . Повідомлення невтішне. Щодня вже протягом тижня фіксують понад тисячу нових випадків захворювання на коронавірус і близько 50 летальних наслідків від нього. Серед померлих чимало молодих людей і навіть однорічна дитина. Кількість госпіталізованих, як і тих, хто потребують кисневої підтримки, зростає. Третій день поспіль ліжка з киснем заповнені більш ніж на 66%, а це критерій зони, заявив Кличко. Питання про те, щоб ввести Київ у зону, найближчим часом розгляне комісія ТЕБ та НС, після чого рішення буде за урядом. А до того часу в столиці запроваджують суворі обмеження, які набудуть чинності 1 листопада: працювати та відвідувати заклади громадського харчування, готелі, спортзали, ЦНАПи, ТРЦ та інше можна лише за наявності негативного ПЛР-тесту або COVID-сертифікату; діти та підлітки можуть відвідувати ТРЦ тільки у супроводі батьків, які отримали дві дози вакцини від COVID-19, або які мають негативний ПЛР-тест; з 1 листопада школярі за парти не повертаються: навчальний процес проходитиме у дистанційному режимі доти, доки епідеміологічна ситуація не покращиться. Це стосується всіх учнів із 1 по 11 клас; дитячі садки продовжують працювати, дотримуючись правил зони та за умови вакцинації 100% персоналу; громадський транспорт працює, але користуватися ним можуть лише ті пасажири, які мають COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест. Перевірятимуть документи спеціальні групи поліцейських і не на вході, а вибірково. Як додав Кличко, заходи вимушені, щоб не допустити колапсу, оскільки медична система може не витримати такого напливу хворих. Раніше ми повідомляли про те, що з 30 жовтня ще 7 областей переходять до зони подробиці тут . Про те, що загрожує за відсутність маски у громадських місцях, можна прочитати тут. Детальну інструкцію того, як згенерувати COVID-сертифікат у і що робити, якщо не виходить, можна знайти тут . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Київ готується до «червоної» зони: з листопада у столиці запроваджують жорсткі обмеження

Читать на русском
Київ готується до «червоної» зони: з листопада у столиці запроваджують жорсткі обмеження

Епідеміологічна ситуація в Києві залишає бажати кращого

Епідеміологічна ситуація в Києві залишає бажати кращого, через що влада змушена вдаватися до крайніх заходів. З 1 листопада у столиці запроваджують жорсткі карантинні обмеження, щоб «збити» хвилю захворювань та знизити навантаження на медичну систему.

Про тяжку ситуацію з коронавірусом заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Інформатор. Його звернення до мешканців міста можна знайти тут

«Повідомлення невтішне. Щодня вже протягом тижня фіксують понад тисячу нових випадків захворювання на коронавірус і близько 50 летальних наслідків від нього. Серед померлих – чимало молодих людей і навіть однорічна дитина. Кількість госпіталізованих, як і тих, хто потребують кисневої підтримки, зростає. Третій день поспіль ліжка з киснем заповнені більш ніж на 66%, а це критерій «червоної» зони», – заявив Кличко.

Питання про те, щоб ввести Київ у «червону» зону, найближчим часом розгляне комісія ТЕБ та НС, після чого рішення буде за урядом. А до того часу в столиці запроваджують суворі обмеження, які набудуть чинності 1 листопада:

  • працювати та відвідувати заклади громадського харчування, готелі, спортзали, ЦНАПи, ТРЦ та інше можна лише за наявності негативного ПЛР-тесту або COVID-сертифікату;
  • діти та підлітки можуть відвідувати ТРЦ тільки у супроводі батьків, які отримали дві дози вакцини від COVID-19, або які мають негативний ПЛР-тест;
  • з 1 листопада школярі за парти не повертаються: навчальний процес проходитиме у дистанційному режимі доти, доки епідеміологічна ситуація не покращиться. Це стосується всіх учнів із 1 по 11 клас;
  • дитячі садки продовжують працювати, дотримуючись правил «червоної» зони та за умови вакцинації 100% персоналу;
  • громадський транспорт працює, але користуватися ним можуть лише ті пасажири, які мають COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест. Перевірятимуть документи спеціальні групи поліцейських і не на вході, а вибірково.

 

Як додав Кличко, заходи – вимушені, щоб не допустити колапсу, оскільки медична система може не витримати такого напливу хворих.

Раніше ми повідомляли про те, що з 30 жовтня ще 7 областей переходять до «червоної» зони – подробиці тут .

Про те, що загрожує за відсутність маски у громадських місцях, можна прочитати тут. Детальну інструкцію того, як згенерувати COVID-сертифікат у «Дії» і що робити, якщо не виходить, можна знайти тут .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.