Катування та залякування: силовики повідомили про підозру екс-співробітнику СБУ в окупованому Криму

Читать на русском

Катування та залякування: силовики повідомили про підозру екс-співробітнику СБУ в окупованому Криму

Читать на русском

Катування та залякування: силовики повідомили про підозру екс-співробітнику СБУ в окупованому Криму

Фігурант, який зараз є працівником російської ФСБ, в окупованому Криму спільно з групою осіб під тортурами змусив потерпілого визнати провину в злочинах, які він нібито здійснював. А саме: в незаконному придбанні, зберіганні патронів та боєприпасів та поширенні в мережі Інтернет екстремістських матеріалів.

Про це повідомляє Інформатор,з посиланням на прес-службу МВС.

«Члени угруповання обманним шляхом посадили 34-річного чоловіка до автомобілю та наділи мішок на його голову. У невідомому приміщенні зловмисники катували чоловіка, щоб той визнав себе винним в незаконному придбанні, зберіганні патронів та боєприпасів, та поширенні в мережі Інтернет екстремістських матеріалів», - йдеться у повідомленні.

Постраждалого били по голові, його руки й ноги при цьому були зв'язані скотчем. Застосовували електричний струм, кожен раз посилюючи напругу. Внаслідок чоловік втрачав свідомість. Зловмисники приводили його до тями за допомогою медичних препаратів, після чого продовжували катувати.

Після нанесення численних побоїв, знущань, посягань на статеву недоторканість потерпілий погодився визнати свою провину в злочинах, яких він не скоював. Також зловмисники змусили його підписати «протоколи слідчих дій», зафільмували на відео зізнання у скоєнні злочинів та згоду на співпрацю з ФСБ РФ.

«Наразі фахівці провели всі необхідні слідчі дії з потерпілим та експертні дослідження», - повідомив начальник ГУНП у АР Крим та м.Севастополі Віталій Стрижак.

Правоохоронці встановили причетність до скоєння злочину 44-річного колишнього співробітника СБУ, який зараз працює у ФСБ. Йому повідомлено про підозру. Зловмисник порушив вимогу ст. 147 Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни, а саме - нелегальне ув'язнення та тортури.

Санкцією статті передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

Нагадаємо, Міжнародний суд отримав 14 повідомлень про порушення прав у Криму та ОРДЛО.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.