“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Росіяни в січні завезли Каспієм вантаж зброї та боєприпасів, щоб компенсувати нестачу на фронті
Тегеранський режим таємно поставив військам рф вантаж боєприпасів, яких може вистачити на місяць війни. Транспортування здійснили двома російськими суднами через Каспійське море. Хоч розміри поставок дійсно вражають, за того темпу артилерійської стрільби, який застосовує росія, боєприпасів може вистачити максимум на місяць.
Іран таємно передав росії велику кількість куль, ракет і мінометних снарядів, щоб компенсувати снарядний голод. Але планує надіслати більше, повідомило Sky News з посиланням на власні джерела.
Sky News повідомляє, що вантажні судна, які ймовірно брали участь у перевезенні боєприпасів з Ірану в росію, називалися «Муса Джаліль» і «Бегей». Обидва плавають під російським прапором.
Вантаж містив приблизно 100 мільйонів куль різного калібру: 5,56 мм, 7,62 мм, 9 мм, 12,7 мм і 14,5 мм. Крім того, судна перевозили 300 000 снарядів, гранати калібром 40-мм для гранатометів, 107-мм протитанкові ракети та мінометні снаряди різних калібром — 60 мм, 81 мм і 120 мм, а також артилерійські ракети (130 мм, 122 мм і 152 мм) і бронебійні снаряди (115 мм і 125 мм). Крім того, джерело повідомило, що на борту було близько 10 000 бронежилетів і шоломів.
Один із кораблів вийшов з Ірану приблизно 10 січня, а інший — приблизно 12 січня. Судна перевозили близько 200 транспортних контейнерів, наповнених зброєю. 12 січня обидва судна, не ясно з якої причини, зупинилися біля берегів Туркменістану на два дні. Судна прибули в російський порт Астрахань 27 січня. Згідно з даними розслідування, вони залишалися в порту кілька днів до виходу 3 лютого.
Російські воєначальники постійно скаржаться на снарядний голод. Очільник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин заявляв, що його бойовики відійдуть від Бахмута, якщо від Міноборони рф не буде забезпечено належного постачання. Росія гарячково шукає артилерійські снаряди, відомо, що, крім Ірану, їх постачала Північна Корея. Кремль має великі надії, що йому надасть необхідне озброєння Китай, хоча Пекін це заперечує.
Очільник ГУР України Кирило Буданов у лютому розповідав, що росія завезла з Ірану пробну партію снарядів. Вони намагаються отримати нову партію обсягом 20 тисяч снарядів.
Влітку росія використовувала від 40 до 60 тисяч снарядів на день. У січні темпи обстрілу впали на 75 % — до 10–15 тисяч у день. Якщо росія використовуватиме іранські снаряди на повну, то завезеного вистачить на 5–6 днів. Якщо ж будуть економити, так як зараз, то можуть протягнути місяць-двадцять днів.
Нагадуємо, Інформатор писав про те, що росіяни бояться купувати балістичні ракеті в Ірану. А ще ми повідомляли, що Іран ще восени надав росії снаряди для танків та артилерії. Також ми писали про те, що постачання китайського озброєння до росії буде ознакою того, що Пекін планує Третю світову.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.