“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Увага всього світу має вирішальне значення для України
В інтернеті увага до війни Росії проти України знизилася у 22 рази. Ця тема стає все менш обговорюваною в інтернеті.
Про це свідчать дані компанії з відстеження взаємодії із соціальними мережами NewsWhip, проаналізовані Axios, передає Інформатор з посиланням на Axios.
Наприкінці лютого війною в Україні цікавилися близько 109 млн осіб, а тепер ця кількість зменшилася у 22 рази до 4,8 млн. останнім часом.
За шість тижнів у квітні та травні інтерес до матеріалів про Джонні Деппа та Ембер Херд був приблизно у 6 разів вищим, ніж щодо матеріалів про війну в Україні. У нещодавньому інтерв'ю Axios президент України Володимир Зеленський заявив, що увага всього світу має вирішальне значення для нашої країни, проте він побоюється, що людям "набридне", і вони "захочуть чогось нового". За його словами, у міру того, як увага слабшає, слабшає і тиск на світових лідерів з метою допомогти Україні та покарати росію.
Нагадаємо, у Instagram запустили сервіс для пошуку зниклих дітей. Крім того, з пошуку в Google можна видалити персональні дані.
Також Інформатор писав, як вибрати антивірус та що робити, якщо завантажили підозрілий файл на телефон чи комп'ютер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.