Insider: Microsoft заморозила розробку нової гарнітури змішаної реальності HoloLens 3

Читать на русском

Причиною такого рішення стали внутрішні розбіжності

Читать на русском
Insider: Microsoft заморозила розробку нової гарнітури змішаної реальності HoloLens 3

Причиною такого рішення стали внутрішні розбіжності

Схоже, що компанія має серйозні проблеми в підрозділі, який займається розробкою HoloLens 3.

Про це повідомляє Business Insider, – передає Інформатор.

Згідно з трьома джерелами видання, Microsoft повністю зупинила роботу над новою версією HoloLens ще в середині 2021-го року. Тоді вона почала працювати із Samsung. 

Договір між Microsoft і Samsung спрямовано створення спільного пристрою змішаної реальності. Угода викликала чимало розбіжностей усередині команди розробників. Окрім іншого, Microsoft відстає у виконанні контракту Пентагону на постачання HoloLens через якість гарнітур. За підсумками через розбіжності підрозділ почали покидати співробітники. 

Понад 20 нинішніх співробітників компанії зазначили у розмові з Insider, що наразі у команді панує  стан замішання та невизначеності. Частина співробітників вважає, що компанії слід зосередитись на власних розробках, а інша – що потрібно наголошувати на програмах для партнерів. Більше того, немає впевненості навіть у тому, для кого робити гарнітури – приватних клієнтів чи компаній. 

Приблизно 25 співробітників згаданого підрозділу Microsoft перейшли до Meta у 2021-му році. Ще 20 співробітників покинули компанію ще 2020-го року. У січні 2022 року The Wall Street Journal писав, що підрозділ за рік покинули 100 осіб. 

Першу версію HoloLens представили у 2015-му році. Тоді пристрій позиціонували як продукт для бізнесу. За підсумками, виторг від пристроїв виявився меншим, ніж розраховувало керівництво Microsoft, тому стратегію вирішили змінити. 

У Microsoft заявили, що «HoloLens залишається важливою частиною планів у розвитку змішаної реальності та метавсесвіту». У компанії також заявили, що у підрозділі працює сильна команда, яка лише збільшилася за останній рік. На конкретніші питання представники компанії вирішили не відповідати. 

Нагадаємо, що угоду Microsoft та Activision Blizzard перевірятиме Федеральна торгова комісія.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут