"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Поява Е-черги стане реакцією на нові реалії, які виникли після прийняття нового закону про мобілізацію
У Міністерстві оборони України почали активно цифровізувати більшість сервісів та послуг, які надають ТЦК та СП. Після анонсу про запуск електронного кабінету військовозобов'язаного стало відомо, що відомство запровадить ще "електронний запис" до цих центрів. Запрацює він найближчим часом.
Про це в ефірі "Радіо Свобода" повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко. За її словами, впровадження інструменту "є реакцією на ті виклики, які є зараз". А саме величезні черги біля ТЦК.
"Я думаю, що найближчим часом зможемо розгорнути електронну чергу для відвідування ТЦК та СП. Думаю, що зробимо це достатньо швидко. Принаймні, команда Міністерства оборони вже працює над цим", – сказала Черногоренко.
Заступниця міністра додала, що перш ніж електронна черга стане доступною для громадян, будуть проведені консультації з фахівцями ТЦК та СП. Щоб вона була зручною обом сторонам.
Для того, щоб прискорити процес оновлення даних військовозобов'язаних громадян України, буде впроваджено Е-кабінет. Він стане доступним з 18 травня цього року. Ним зможуть скористатись всі охочі.
Як зазначили у відомстві, українцям потрібно буде завантажити на свій смартфон мобільний застосунок, авторизуватися в Е-кабінеті та заповнити необхідні "поля". Потім внести туди свій номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання.
Відомо, що розсилати повістки через застосунок не будуть. Навіть реєстрація у ньому є добровільною, а не обов'язковою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.