“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Заявлена вартість програми не розголошується
Індуська космічна галузь запустила власну місію з дослідження Сонця. Дослідницький супутник запущений з космодрому Сатіш Даван у штаті Андхра-Прадеш.
Про це йдеться у заяві ISRO.
"Місія PSLV-C57/Aditya-L1: Запуск супутника Aditya-L1 ракетою-носієм PSLV-C57 здійснено успішно. Ракета-носій вивела супутник точно на заплановану орбіту. Перша індійська сонячна обсерваторія розпочала свою подорож до точки призначення Сонце-Земля L1", - читаємо у повідомленні.
Супутник подорожуватиме близько чотирьох місяців, поки не досягне орбіти Сонця. Супутник, який отримав назву Aditya-L1 (хінді - "сонце"). Він передаватиме зображення. Апарат також має на борту наукові інструменти для спостереження за зовнішніми шарами Сонця.
Космічний зонд Aditya-L1 за прогнозами Індії, опиниться на лінії між Землею і Сонцем за 1,5 мільйона кілометрів від Землі. Індійське космічне агентство стверджує, що для цього їм знадобиться чотири місяці. Початково космічний корабель кілька разів облетить Землю.
Місію у Космосі назвали на честь Сурьї - індуїстського бога Сонця. Він також відомий як Адітья. Заявлена точка L1 означає точку Лагранжа 1. Це точне місце між Сонцем і Землею.
У Європейському космічному агентстві стверджують, точка Лагранжа - це місце, де гравітаційні сили Сонця і Землі компенсують одна одну. Вони дозволяють космічному кораблю зависнути в космосі. У разі якщо Aditya-L1 досягне цієї точки - зонд зможе обертатися навколо Сонця з тією ж швидкістю, що й Земля. Це відбудуватися на низькому запасі палива.
Заявлена вартість програми не розголошується. Індійських ЗМІ пишуть, що вона сягає $46 мільйонів. Орбітальний апарат має сім наукових інструментів, які вивчать та зафільмують низку феноменів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.