Ілон Маск остаточно купує Twitter: скільки він заплатить

Читать на русском

Схоже, винахідник передумав відмовлятися від купівлі соцмережі

Читать на русском
Ілон Маск остаточно купує Twitter: скільки він заплатить

Схоже, винахідник передумав відмовлятися від купівлі соцмережі

4-го жовтня стало відомо, що Twitter таки продасть свою компанію Ілону Маску. Закрити угоду планують за ціною 54,20 доларів за акцію. Сумарно це значення досягає 44 млрд доларів. 

Про ситуацію розповіли в The Wall Street Journal та Bloomberg. Справа з продажем Twitter на користь відомого винахідника, засновника SpaceX та гендиректора Tesla Ілона Маска тягнеться вже давно. 

Спочатку угода була майже закрита, і Маск мав би придбати компанію за узгодженою ціною. Проте, його не влаштували показники щодо аудиторії соцмережі та відсотку ботів у ній. Він заявив, що компанія ввела його в оману, та спробував розірвати угоду. Формально, він вийшов з неї в липні. 

У відповідь на це Twitter подав до субу, аби примусити бізнесмена продовжити покупку. Розпочатися процес мав 17 жовтня. Проте, 4-го жовтня стало відомо, що покупка таки відбудеться, а в ніч на 5 жовтня це підтвердив і сам Ілон Маск. 

«Купівля Twitter — це прискорення для створення X, програми для всього», – написав він. 

За даними джерел Bloomberg, Маск мав деякі умови щодо закриття угоди. Одне з них – це завершити судову тяганину з приводу його відмови. Фактично, суд має призупинити розгляд позову від Twitter. Власне, якщо угода відбудеться, то компанії той позов уже й не потрібен. 

Ілон Маск та його висловлювання

Останнім часом для українців, що користуються Twitter, ця угода є доволі важливим питанням. Останні висловлювання Маска щодо його бачення «миру» рф та України визвали чимале обурення у всього народу України. До нього навіть зверталися наші високопосадовці з різкою критикою

Справа в тому, що бізнесмен вважає, наче Україна має віддати Крим, визнати себе нейтральною у цьому питанні, і не намагатися повернути частину наших територій. Більш того, він заявив, наче Україні не виграти довгу війну з рф через перевагу рашистів у населенні. Не дивлячись на його попередню допомогу нам, подібні висловлювання ніхто не став спокійно сприймати. 

Через таку його позицію викликає питання щодо модерації Twitter під його керівництвом. Навряд-чи вдасться так просто виступати з критикою його висловлювань у соцмережі. Також невідомо, наскільки сильно він захоче просувати свої ідеї через Twitter, і чи не почне алгоритм мережі помічати всіх незгодних, як розповсюджувачів «недостовірного контенту». 

Нагадаємо, що Білий дім відреагував на «мирний план» Ілона Маска.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.