“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Маск заявляє, що він все ще на стороні нашої держави
Речниця Білого дому Карін Жан-П'єр прокоментувала «мирний план» американського бізнесмена Ілона Маска, який запропонував Україні відмовитися від Криму і проголосити нейтралітет для завершення війни з росією. Жан-П'єр зазначила, що США продовжують дотримуватись принципу «нічого про Україну без самої України». Про це вона заявила під час брифінгу 4 жовтня.
«Це їхнє рішення, коли справа стосується будь-якої дипломатії чи переговорів щодо цього. І тому я залишаю це на розсуд українського народу. Але, знаєте, ми збираємось переконатися, що ми будемо поряд з українцями, коли вони боротимуться за свій суверенітет. І це рішення щодо їхнього суверенітету, свободи, демократії ухвалюватиметься разом із ними», — наголосила Жан-П'єр.
Американський мільярдер Ілон Маск написав у Twitter повідомлення, в якому закликав користувачів соцмережі проголосувати «так» чи «ні» за такі умови «україно-російського миру»:
62,5% фоловерів мільярдера з усього світу виявилися не згодні з окресленим перебігом подій. Не забарилися з відповіддю й українці. Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у відповідь заявив, що має кращу пропозицію:
Уже колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник зазначив: «Єдиний результат: тепер жоден українець ніколи не купить вашу чортову Tesla. Тож удачі тобі, Ілон Маск».
Заяву Маска також розкритикували постійний представник при ООН Сергій Кислиця, старший політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массаро та низка інших публічних діячів.
Після хвилі критики Маск створив ще одне голосування, яке спростив до питання: чи мають жителі анексованого Криму та Донбасу вирішувати, є вони частиною росії або України.
На зауваження про те, що його дописи обурюють багатьох українців, Маск відповів, що його більше хвилює те, що «мільйони людей можуть померти без потреби заради того ж результату». Цю відповідь він пояснив проведенням мобілізації у росії: мовляв, у рф більше населення, тому «перемога України в тотальній війні малоймовірна».
«Якщо ви дбаєте про народ України, шукайте миру», — заявив американський бізнесмен.
На дописи Ілона Маска відреагував навіть президент України Володимир Зеленський, який опублікував своє опитування у Twitter: «Який Ілон Маск вам подобається більше: той, що підтримує Україну, чи той, що підтримує росію?».
У відповідь засновник Tesla і SpaceX запевнив Володимира Зеленського, що все ще підтримує Україну. Його хвилює шкода, якої війна може завдати світові. Водночас він наголосив, що його компанія продовжує допомагати нашій країні.
Раніше Інформатор писав, навіщо Ілон Маск виступив з такою пропозицією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.