«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У ЦРУ не бажають втрачати нагоди завербувати нових шпигунів у РФ, бо вона випадає раз на покоління
У росії росте кількість населення, яке невдоволене війною в Україні. У ЦРУ вирішили скористатись цією ситуацією, яка набула обертів в останні місяці.
Як зазначив директор ЦРУ США Вільям Бернс, нагода завербувати нових шпигунів у РФ трапляється раз на покоління, тому втрачати її не можна. Про це повідомляє видання Reuters.
"Невдоволення війною продовжуватиме гризти російське керівництво під постійним тиском державної пропаганди і репресій, що практикуються. Це невдоволення створює для нас, співробітників ЦРУ, можливість, яка випадає раз на покоління, - за своєю суттю це служба людської розвідки. Ми не дозволимо їй пропасти", – сказав Бернс.
Російська шпигунська сітка завжди була дуже розвинена. Вона значно поширилась на тлі повномасштабної війни. Шпигунів РФ затримують у різних країнах світу. В Україні, за словами голови СБУ Василя Малюка, росія насаджувала своїх агентів впродовж десятків років, і вони змогли просочитися навіть до спецслужб. Наразі вже понад 300 зрадників викрито, у тому числі декілька в рядах СБУ.
Нещодавно США назвали імена двох російських розвідників, які намагалися зірвати вибори. Йдеться про офіцерів Федеральної служби безпеки російської федерації – Єгорі Попові та Олексії Суходолові. У травні ФБР знищило шпигунську програму, за допомогою якої росія впродовж 20 років крала секретні американські документи.
У Польщі викрили працюючих на рф шпигунів, які стежили за допомогою прихованих камер за переміщенням техніки та боєприпасів в Україну. Шпигуни діяли переважно біля польського міста Жешув, фільмуючи аеропорт та залізничні колії.
Також Інформатор повідомляв, що Норвегія висилає 15 співробітників розвідки РФ, які працювали під дипломатичним прикриттям у посольстві в Осло.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.