Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
24 лютого в Україні вшанують хвилиною мовчання всіх енергетиків, які загинули, ремонтуючи електромережі, щоб українці мали світло у будинках та квартирах.
Українці сьогодні, 24 лютого, загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанують всіх енергетиків, які віддали свої життя за світло у наших оселях. Вони щодня боролися з намірами рф занурити Україну у блекаут, ремонтуючи електромережі ще за три дні до початку війни.
Про вшанування пам'яті загиблих енергетиків хвилиною мовчання повідомили у ДТЕК.
У повідомленні зазначається, що росія атакувала ракетами та дронами теплоелектростанції ДТЕК 28 разів. Через ремонтні роботи поранення отримали 346 енергетиків, а ще 141 з них - загинули, віддавши свої життя за світло у наших оселях.
Щодня енергетики ризикують власними життями, але тримають "енергетичний фронт", не даючи жодного шансу рф занурити нас у пітьму.
Енергетики працюють постійно і навіть тоді, коли існують ризики ракетних атак. Компанія наголосила, що варто пам'ятати, якою ціною насправді українці отримують світло, і попросила вшанувати усіх загиблих хвилиною мовчання.
"Просимо вас в загальнонаціональну хвилину мовчання вшанувати пам'ять енергетиків, які віддали своє життя за наше право на світло", - закликають українців у ДТЕК.
Україна втратила три чверті своїх потужностей ТЕЦ через постійні ракетні атаки рф, а 20 енергоблоків перебувають або у тимчасовій окупації, або зазнали значних ушкоджень. Попри те, завдяки енергетикам українцям все ж вдалось вийти на профіцит видобутку електроенергії у країні та навіть розглядається питання щодо повернення експорту електроенергії за кордон у денні години. Також у столиці вдалося повернути до роботи весь наземний електротранспорт після 56 днів паузи. Такий позитив у енергетиці є заслугою комунальників та енергетиків, на честь яких "Укрпошта" навіть випустила спеціальні марки, заслужено назвавши їх "воїнами світла та добра".
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що українцям все ж доведеться повернутись до вимкнень світла через планові ремонти на енергоблоках.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.