“Воїни світла. Воїни добра”: Укрпошта показала фото марок на честь українських героїв-комунальників

Читать на русском

Вартість блоку – 90 гривень

Читать на русском
“Воїни світла. Воїни добра”: Укрпошта показала фото марок на честь українських героїв-комунальників
Оформити передзамовлення на поштовий набір, що складається з поштового блоку, художнього конверта і картки, можна з 8 лютого

Вартість блоку – 90 гривень

"Укрпошта" 15 лютого введе в обіг поштовий блок "Воїни світла. Воїни добра". Він присвячений героїчному вкладу комунальників, які протидіють агресору, щоразу відновлюючи інфраструктуру після ракетних обстрілів. Випуск складається з п’яти марок: "Дорожники", "Зв’язківці", "Енергетики", "Водопостачальники" та "Газовики".

Про це йдеться у повідомленні компанії. Передзамовлення вже стартувало. На нього діють обмеження до 10 наборів на одне замовлення. Придбати поштовий випуск у відділеннях "Укрпошти". Тираж поштового блоку — 300 тисяч примірників. Номінал кожної марки – М. 

"росія місяцями намагається знищити нашу критичну інфраструктуру. Щоб ми занепали духом, ослабли чи здалися. Але вони необачно забули, з ким воюють. Завдяки "надзвичайникам", які 24/7 працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, у нас є можливість вмитися теплою водою, зігрітися вдома та приготувати запашну каву. Недооцінити їхній внесок неможливо. "Воїни світла. Воїни добра" — наша подяка та присвята цим людям. Тож марки названо на честь цих професій — "Дорожники", "Зв’язківці", "Енергетики", "Водопостачальники" та "Газовики", - йдеться у повідомленні.

Також поштовий випуск "Воїни світла. Воїни добра" після оплати гарантовано отримають власники філателістичних абонементів, яким, починаючи з 8 лютого на електронні скриньки надходитимуть посилання на оплату. Лише для власників філабонементів комплект продукції "Воїни світла. Воїни добра" також міститиме конверт з погашенням "Перший день. Київ", який в інший спосіб можна отримати лише персонально відвідавши столицю у день введення поштового блоку в обіг.

Про "Укрпошту"

"Укрпошта" надає поштові, логістичні, фінансові й торговельні послуги для приватних осіб та корпоративних клієнтів. До складу компанії входять 24 регіональні філії, дирекція оброблення та перевезення пошти й "Автотранспошта". Працівники щодня приймають, сортують, везуть, доставляють, організовують, аналізують та допомагають клієнтам. Варто додати, що нещодавно "Укрпошта" дозволила отримувати посилки без документів, лише за допомогою SMS. Нововведення діятиме за умови, якщо: вказано номер телефону отримувача, оголошена цінність до 15 тисяч гривень, післяплата до 5 тисяч гривень для внутрішніх відправлень, оголошена цінність до 20 тисяч гривень для міжнародних відправлень, відсутні позначки "Вручити особисто" або "Судова повістка".

Нагадаємо, "Укрпошта" показала марки, які з 24 лютого випустили пошти по всьому світу. Крім того, "Укрпошта" продає книгу з рідкісними марками за 4 500 гривень

Також Інформатор писав, як перевести пенсію з Укрпошти на картку банку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.