“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Із жовтня 2022го і по сьогодні ТЕС "ДТЕК Енерго" були атаковані 28 разів
Енергетики ДТЕК прийняли удар росії за три дні до повномасштабного вторгнення в Україну 24-го лютого.
Про це розповів генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдара Салєєва.
"Мало хто пам’ятає, що для енергетиків воно почалося не о 3:40 24 лютого, а на три дні раніше. Вже тоді їм довелося чи не першими прийняти на себе удар ворога. 21-22 лютого ворог систематично обстрілював місто Щастя, де знаходиться окупована нині Луганська ТЕС. Було все: пошкодження лінії електропередач, трансформатора та іншого обладнання, пожежа, відключення станції від енергосистеми, знеструмлення міста, припинення подачі води та тепла", - написав Салєєв.
Ті обстріли були своєрідною "репетицією" майбутніх масованих атак ворога по цивільних і енергетичних об’єктах України.
Для енергетиків ТЕС ДТЕК вони продовжилися не 10 жовтня, а тривали постійно з початку війни. Через близькість до зони бойових дій дві ТЕС компанії зазнавали обстрілів збоку росії і весною, і літом минулого року. А у вересні на одній з них 14 енергетиків було поранено через удар касетними снарядами.
"З жовтня і по сьогодні ТЕС "ДТЕК Енерго" були атаковані 28 разів. Руйнування серйозні, але ми продовжуємо тримати енергетичний фронт та відновлювати роботу обладнання. А цього місяця, попри масовані атаки, вже другий тиждень поспіль в енергосистемі відсутній дефіцит електроенергії. Іншими словами – світла майже вдосталь", - зазначив Салєєв, уточнивши, що за останній рік, виконуючи свої професійні обов’язки, було поранено 32 працівника компанії, 3 загинуло.
Російські окупанти продовжують атакувати наші інфраструктурні об'єкти. Їхня мета — залишити українців взимку без світла та тепла. Наймасованіші ракетні обстріли росіяни провели 15 листопада. Тоді вони запустили по нашій державі понад сотню ракет. Вибухи були майже в усіх регіонах України. Голова уряду Денис Шмигаль раніше розповів, що від початку повномасштабної війни в українські підстанції влучили вже понад тисячу російських ракет та безпілотників. Зважаючи на це, в уряді попередили, що відключення світла можуть стати частішими й тривалішими.
Нагадуємо, як підключити Wi-Fi, якщо немає світла, а у провайдера є генератор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.