У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
В полон здаються цілі підрозділи російських військових
В росії, сайт українського державного проєкту "Хочу жить", який дає можливість для окупантів здатися в полон, блокують. Однак щодня більш як сто росіян знаходять можливості подзвонити на гарячу лінію чи написати в чат-бот, що не хочуть воювати на боці росії. До цього часу інформаційним ресурсом скористалися понад 1 мільйон 200 тисяч осіб, більшість яких лише готується долучитися до війни проти України.
Про це розказав представник прес-служби ГУР Андрій Юсов в ефірі телемарафону.
"Понад 1 мільйон 200 тисяч людей – це ті люди, які скористалися інформаційними ресурсами проекту "Хочу жить". З них левова частка – це люди, які перебувають на території так званої Російської Федерації. Це поки що не прямі звернення, але це люди, які вивчають для себе або для своїх рідних можливість зберегти життя в кривавій несправедливій війні окупантів Путіна проти України", - зазначив Юсов.
За його словами, такі результати – вагомий показник. Оскільки серед рашистів, які здаються в полон фіксують цілі підрозділи, і це не лише рядові, але й офіцерський склад.
“Хоча найбільшу активність проявляють, безумовно, частково мобілізовані. Це люди, які взагалі не розуміють, що їм робити на війні в Україні й для чого вони тут опиняються", - додав представник ГУР.
Український державний проєкт "Хочу жить" покликаний допомогти тим, хто не хоче воювати проти української армії. Інформацію про те, як здатися в полон, росіяни чи їхні рідні можуть отримати зателефонувавши за цілодобовими номерами: +38 066 580 34 98; +38 093 119 29 84. Україна гарантує полоненим – утримання згідно з нормами Женевських конвенцій.
Додатково, на базі проєкту діє чат-бот "Спаси себя", на якому можна просто лишити заявку на здачу в полон ЗСУ. Про ще один спосіб як врятувати росіянинові життя розповіли в Генштабі ЗСУ. Там зазначили, що це можна зробити навіть за допомогою дрона.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, скільки росіян путін готовий пустити на м’ясо задля перемоги над Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.