«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Він також порадив займатися спортом, щоб вберегтися від коронавірусу
У вівторок, 2 лютого, степовий бабак Тимко IIІ, який живе на біологічній станції Харківського національного університету, не побачив своєї тіні, коли його дістали з його будиночка. Це означає, що в Україні буде рання весна.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на «Інтерфакс-Україна» .
«Весна у нас буде рання, але це не означає, що через тиждень-два, а треба трошки почекати. Через шість тижнів буде тепло», - витлумачила передбачення бабака його берегиня Надія Токарська.
Звірка також попросили порадити кращий, на його думку, спосіб вберегтися від коронавірусу. Перед бабаком поставили порожню ємність з написом «Вакцина» (як пояснили організатори прогнозу, вона символізує вакцину, яка ще відсутня в Україні), спортивні снаряди, які символізують заняття спортом, фрукти (здорове харчування), сало з часником (традиційний український рецепт зміцнення імунітету) , космічний апарат з написом «На Марс» і іграшкового Ждуна з написом «Витримка». Тимко спочатку побіг до спорту, а потім до Ждуна.
«Значить, ми не забуваємо про здоровий спосіб життя, займаємося спортом і гуляємо на повітрі, не забуваємо про витримку», - витлумачила другий прогноз Токарська.
Як відомо, на біостанції ХНУ День бабака відзначають з 2004 року. Тимко II передбачав погоду сім разів, після чого пішов на заслужений відпочинок. У 2017 році, крім приходу весни через шість тижнів, він передбачив також, що ЄС надасть Україні безвізовий режим того ж року.
До цього прогнозами займався його попередник Тимко I, якого проводили на пенсію за віком.
Нагадаємо, раніше у Львові комунальники почали використовувати кавову гущу в якості засобу для боротьби з ожеледицею.У міськраді стверджують, що такий метод краще, ніж, наприклад, пісок.
Також Інформатор писав, що протягом першого місяця 2021 року на водоймах України загинуло понад 50 осіб .