“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Google додав ще одну корисну опцію в пошуковик: вона показує сторінки, що сильно перевантажують систему.
Google Chrome додав швидкий спосіб дізнатися, скільки пам’яті використовує кожна вкладка. Для цього потрібно просто навести курсор на вкладку, попередньо оновивши операційну систему до останної версії. Функція доступна на Mac, Windows, ChromeOS.
Таким чином, тепер при наведенні курсору на сторінку на панелі вкладок, окрім назви сторінки та домену, ви будете бачити дані про об'єм використання пам’яті, пише сайт про Google.
Ця проста функція дає змогу побачити, які сторінки особливо навантажують вашу систему. Це насправді куди зручніше, ніж переходити до меню з трьома крапками в правому верхньому кутку екрану : "Інші інструменти" > "Диспетчер завдань".
Опція ґрунтується на режимах Chrome Memory і Energy Saver, зазначили розробники. Останній обмежує фонову активність і візуальні ефекти, такі як анімація, плавне прокручування та частота кадрів відео. Memory Saver працює, звільняючи пам’ять із неактивних вкладок. Ці сторінки залишаються видимими на панелі вкладок і перезавантажуються, коли ви повертаєтеся назад.
Обидва параметри в меню "Налаштування" > "Продуктивність" можна ввімкнути або вимкнути. Також є можливість "завжди тримати окремі сайти активними".
Нагадаємо, нещодавно Google додала три нові способи отримати більше інформації про зображення та їх джерела. Компанія прагне створити інструменти та ресурси, які допоможуть користувачам впевненіше орієнтуватися в Інтернеті.
Цього року компанія Google анонсувала нову функцію під назвою "Про це зображення", яка дозволяє перевіряти походження та достовірність зображень, а також дізнаватися, як вони використовуються на інших сайтах.
Крім того, в Google працюють над створенням нового пошуковика на базі штучного інтелекту. ШІ інтегрують в пошуковик для роботи із зображеннями та текстами. Розробники анонсують, що тепер пошуковик зможе свторювати зображення за запитом користувачів та писати чернетки тексту за ключами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.