“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вона як прокурор увійшла до справи ПриватБанку 11 січня
У справі ПриватБанку про підозру його колишніх власників у виведенні грошей до націоналізації банку потрібно провести експертизу для встановлення збитків та складу злочину.
Про це повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова під час виступу у Верховній Раді в четвер, передає Інформатор .
"Експертизу неможливо не проводити, оскільки експертиза - це саме той документ, який встановлює збитки. Тут повинен бути склад злочину. Тому ми рухаємося виключно за законом", - сказала вона.
За словами Венедиктової, вона як прокурор увійшла до справи ПриватБанку 11 січня 2021 року, не має жодного спеціального суб'єкта в цьому процесі, тому блокувати справу не може.
Нагадаємо, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови і влив в його капітал понад 155 млрд грн .
У листопаді 2019 року генпрокурор Руслан Рябошапка передав в НАБУ справу про виведення багатомільярдних коштів з ПриватБанку до його націоналізації.
Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконною, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування шкоди.
Нагадаємо, раніше Венедиктова вирішила активізувати справи групи «Приват», вона увійшла до складу груп прокурорів в трьох основних провадженнях.
Також Інформатор писав, що суд зобов'язав колишніх власників Приватбанку сплатити додатково 1 млн фунтів стерлінгів.