Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Українські енергетики просять про допомогу
Українські енергетичні компанії закликали західні країни допомогти з енергетичним обладнанням, яке необхідне для заміни пошкодженого внаслідок масованих терористичних ударів Росії. Про це йдеться в репортажі французького телеканала TF1, кореспондентка якого побувала на одній із ТЕС ДТЕК після російських атак.
Енергетики продемонстрували журналістам повністю знищений ракетою трансформатор. За словами директора теплоелектростанції, це складне обладнання, на замовлення й виготовлення нового потрібно приблизно рік.
"В Україні не оминули жодної електростанції. Із початку війни ця станція кілька разів ставала ціллю. За словами директора ТЕС, європейська допомога вкрай необхідна. Для українців це пекельні перегони: відремонтуй швидше, ніж росіяни зруйнують... Регулярно співробітники переривають роботу й кидаються в укриття, коли лунають сирени. Незважаючи на небезпеку, ця робота – їхній обов'язок. Але навіть якщо працівники важко працюють, усе виправити неможливо. На передовій у цій енергетичній війні вони вже втратили трьох своїх колег, ще 22 дістали поранення", – розповідають автори матеріалу.
Директор ТЕС запевняє, що поки є сили й ресурси для відновлення роботи, незважаючи на небезпеку, енергетики це робитимуть і надалі.
23 листопада росія завдала по Україні численні ракетні удари. Після цього було знеструмлено три АЕС. Декілька регіонів залишились без електропостачання – Чернігівщина, Сумщина, Полтавщина, Дніпропетровщина, а також обласні центри – Дніпро, Харків, Львів, частково Одеса. Внаслідок цього люди залишились без води, зв’язку та інтернету. Станом на 3 грудня дефіцит складає приблизно 27% в енергосистемі.
Раніше ми писали про те, що вперше за тиждень Київ перейшов до планових відключень, через численні запити на графік сайт ДТЕКу "ліг". Також писали про інтерактивну мапу місць, де можна працювати попри вимкнення світла. Чи є ризик ракетної атаки найближчим часом - читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.