Головна
Бізнес
Фінанси
02:13, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Франція надасть Україні кредит у розмірі до 100 мільйонів євро. Кошти направлять до загального фонду держбюджету для фінансування усіх першочергових видатків, за винятком тих, що йдуть на оборону. Про це повідомляє Урядовий портал. "Ми вдячні Уряду Франції за підтримку України та надання додаткових 100 млн євро. Ці кошти дозволять і надалі підтримувати ефективність державного управління, а також забезпечувати першочергові видатки держбюджету в умовах боротьби з агресором", - зазначив глава нашого Мінфіну. Кредит надається на пільгових умовах процентна ставка складає 1,04% річних; остаточне погашення кредиту здійснюється через 15 років від дати кредитного договору (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення кредиту строком більше 5 років від дати укладення кредитного договору). Під час зустрічі міністри також обговорили поточну фінансову ситуацію в Україні, потреби у додатковому фінансуванні та пріоритетні напрями співпраці між урядами обох держав. Окрім цього, Марченко наголосив на необхідності залучення зовнішнього фінансування від міжнародних партнерів у 2023 році для усунення дефіциту держбюджету, що складатиме понад 3 млрд доларів кожного місяця. Нагадаємо, Європарламент схвалив рішення про надання Україні 18 млрд євро фінансової допомоги наступного року. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Франція надасть Україні додаткові 100 мільйонів євро: куди витратять гроші

Читать на русском

Відповідну угоду 28 листопада підписали український міністр фінансів Сергій Марченко та його французький колега Бруно Ле Мер

Читать на русском
Франція надасть Україні додаткові 100 мільйонів євро: куди витратять гроші
Франція надасть Україні додаткові 100 мільйонів євро

Відповідну угоду 28 листопада підписали український міністр фінансів Сергій Марченко та його французький колега Бруно Ле Мер

Франція надасть Україні кредит у розмірі до 100 мільйонів євро. Кошти направлять до загального фонду держбюджету для фінансування усіх першочергових видатків, за винятком тих, що йдуть на оборону.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Ми вдячні Уряду Франції за підтримку України та надання додаткових 100 млн євро. Ці кошти дозволять і надалі підтримувати ефективність державного управління, а також забезпечувати першочергові видатки держбюджету в умовах боротьби з агресором", - зазначив глава нашого Мінфіну.

Кредит надається на пільгових умовах

  • процентна ставка складає 1,04% річних;
  • остаточне погашення кредиту здійснюється через 15 років від дати кредитного договору (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення кредиту строком більше 5 років від дати укладення кредитного договору).

Під час зустрічі міністри також обговорили поточну фінансову ситуацію в Україні, потреби у додатковому фінансуванні та пріоритетні напрями співпраці між урядами обох держав.

Окрім цього, Марченко наголосив на необхідності залучення зовнішнього фінансування від міжнародних партнерів у 2023 році для усунення дефіциту держбюджету, що складатиме понад 3 млрд доларів кожного місяця.

Нагадаємо, Європарламент схвалив рішення про надання Україні 18 млрд євро фінансової допомоги наступного року.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.