“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
«Почиститять» новини, які спростували експерти з охорони здоров'я
Соціальні мережі змінили свою політику щодо дезінформації. Вони зробили це напередодні швидкої появи справжніх вакцин проти коронавірусної інфекції.
Про це Інформатор дізнався з блогу «Фейсбук» .
3 грудня Facebook заявив, що він і його дочірня соцмережа Instagram стурбовані напливом інформації про помилкові твердження про безпеку, ефективність, інгредієнти або побічні ефекти вакцин. Сюди ж входять чутки про теорію змови, і що вакцини від коронавірусу містять мікрочіпи.
«Це ще один спосіб, яким ми застосовуємо нашу політику, щоб протидіяти дезінформації про вірус, що веде до неминучих фізичних пошкоджень», - сказала команда Facebook.
Як пояснила компанія, цей крок вони роблять в очікуванні швидкого поширення вакцини BNT162b2 від американської Pfizer Inc. і німецької BioNTech SE. Вона нагадала, що Великобританія вже схвалила екстрене використання препарату і замовила 40 мільйонів доз.
Трохи раніше, соцмережі стали видаляти недостовірну інформацію про щеплення від сезонного грипу.
Для того, щоб стежити за останніми перевіреними новинами про коронавірусу, Facebook рекомендує підписатися на їх Інформаційний центр COVID-19.
До цього ми повідомляли, що Україна може отримати прискорений доступ до вакцини від COVID-19 .
Крім цього, МОЗ розповів, хто входить до групи ризику для першочергової вакцинації від COVID-19 .