“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
«Почиститять» новини, які спростували експерти з охорони здоров'я
Соціальні мережі змінили свою політику щодо дезінформації. Вони зробили це напередодні швидкої появи справжніх вакцин проти коронавірусної інфекції.
Про це Інформатор дізнався з блогу «Фейсбук» .
3 грудня Facebook заявив, що він і його дочірня соцмережа Instagram стурбовані напливом інформації про помилкові твердження про безпеку, ефективність, інгредієнти або побічні ефекти вакцин. Сюди ж входять чутки про теорію змови, і що вакцини від коронавірусу містять мікрочіпи.
«Це ще один спосіб, яким ми застосовуємо нашу політику, щоб протидіяти дезінформації про вірус, що веде до неминучих фізичних пошкоджень», - сказала команда Facebook.
Як пояснила компанія, цей крок вони роблять в очікуванні швидкого поширення вакцини BNT162b2 від американської Pfizer Inc. і німецької BioNTech SE. Вона нагадала, що Великобританія вже схвалила екстрене використання препарату і замовила 40 мільйонів доз.
Трохи раніше, соцмережі стали видаляти недостовірну інформацію про щеплення від сезонного грипу.
Для того, щоб стежити за останніми перевіреними новинами про коронавірусу, Facebook рекомендує підписатися на їх Інформаційний центр COVID-19.
До цього ми повідомляли, що Україна може отримати прискорений доступ до вакцини від COVID-19 .
Крім цього, МОЗ розповів, хто входить до групи ризику для першочергової вакцинації від COVID-19 .