Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Турецький президент заявив, що йому некомфортно дивитися на кольори ЛГБТ в Генасамблеї ООН
Президент Туреччини Таїп Ердоган потрапив у кумедну ситуацію - він поскаржився на те, що йому некомфортно дивитися на "кольори ЛГБТ" в Генасамблеї ООН. Яскраві кольори виявилися символікою глобальної програми ООН "Цілі сталого розвитку". Ними прикрашена вся будівля.
Про це повідомляє Reuters. Турецький президент навіть заявив, що хотів би обговорити "кольори ЛГБТ" з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем.
"Одна з проблем, яка мене найбільше турбує... це те, що, заходячи до Генеральної Асамблеї ООН, ви бачите кольори ЛГБТ на сходах та в інших місцях. Скільки ЛГБТ є зараз у світі? Скільки б прав вони не мали на ці сходи, стільки ж мають і ті, хто проти ЛГБТ", - сказав Ердоган.
На ці слова турецького лідера дипломати ООН заявили, що Ердоган, ймовірно, переплутав 17 різних кольорів, пов’язаних із "Цілями сталого розвитку" з кольорами веселкового прапора ЛГБТ+. Такою символікою прикрасили частини штаб-квартири ООН, зокрема сходи, для саміту.
Reuters пише, що хоча Антоніу Гутерреш є активним прихильником прав ЛГБТ+ і відкрито говорив про дискримінацію, у штаб-квартирі ООН немає веселкових кольорів ЛГБТ-спільноти. Видання також зауважило, що вороже ставлення до ЛГБТ широко поширене у Туреччині. Останнім часом уряд Туреччини на чолі з Ердоганом і його ісламістською "Партією справедливості та розвитку" посилив свою позицію проти прав ЛГБТ+ в країні.
17 Цілей сталого розвитку - це ключові напрямки розвитку країн, які ухвалили світові лідери у 2015 році на Саміті ООН зі сталого розвитку. Вони включають завдання щодо знищення голоду та крайньої бідності, боротьби зі зміною клімату та нерівністю, а також просування гендерної рівності. Кінцевий термін їх виконання - 2030 рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.