У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Українців закликають розумно споживати електроенергію
У вівторок, 24 грудня, в Україні продовжуються стабілізаційні відключення у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях. Цілодобові екстрені відключення світла діють в Донецькій області. Також частково такі обмеження ввели в Одеській області. Про це офіційно повідомили в ДТЕК.
«Ліміти споживання електроенергії в Одеській області, що надав НЕК Укренерго, дозволяють застосовувати графіки стабілізаційних відключень (ГПВ) з 7.00 24 січня. З 00.00 до 7.00 будуть тривати екстрені відключення. Перевірити інформацію щодо поточних відключень або ознайомитись з графіком можна тут», - пояснює компанія ситуацію з відключенням світла в Одеській області.
Ознайомитись з графіком відключень у Києві можна тут, у Київській області - тут. Жителі Дніпропетровської області можуть дізнатися свій графік вимкнень електрики тут.
Перебої з постачанням електроенергії не припиняться навіть після закінчення опалювального сезону, говорить генеральний директор ДТЕК Дмитро Сахарук. За його словами, Україна перейшла екватор опалювального сезону. Але до 15 квітня ще буде багато морозних днів. Тож, друга половина опалювального сезону буде такою ж складною, як була перша.
“На нас чекають і ракетні обстріли, і пошкодження енерго інфраструктури. Ми будемо робити все можливе, щоб забезпечити українців світлом і теплом. Але відключення можливі. І в таких умовах ми будемо жити до кінця опалювального сезону. Коли надворі стане тепліше, зменшиться споживання електроенергії. Але розпочнуться планові ремонтні роботи, які взимку не робляться. Тобто обсяг генерації в Україні принципово не збільшиться. Тому сказати, що прийде квітень, і все буде гарно, не можна. Після кожного обстрілу пошкоджені об’єкти електроенергетики все важче відновлювати”, - сказав Дмитро Сахарук.
До слова, енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА по енергооб’єктах. Крім цього, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Також на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій.
Нагадаємо, в Укренерго розповіли, як тепла та сонячна погода впливає на стан енергосистеми України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.