Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Перенесення війни до Криму означало б підрив легітимності війни, яку веде путін
Експосол США в росії Майкл Макфол розповів, що президент рф володимир путін боїться ведення бойових дій в Криму. Якщо таке б сталось, то це дало б привід власному населенню та представникам еліти сумніватись в легітимності дій путіна.
Про це він повідомив інтерв'ю Еспресо.TV.
"Я думаю, що найбільше Путін боїться втрати Криму. Він боїться перенесення війни в Крим, у вашу країну, а не в його. Ось чого він боїться найбільше, тому що це підірвало б у Росії легітимність його війни", - сказав Макфол.
Посадовець зазначив, що втрата Криму стала б ударом для путінського режиму від якого він не міг би оправитись. Сам же путін часто проявляв свою боягузливість. Саме тому, за його думкою, не варто боятись західним країнам володимира путіна.
"На Заході існує припущення, що Путін — це такий мачо, якого не можна заганяти в кут, бо йому потрібен простір. Я абсолютно з цим не погоджуюся. Путін не такий уже й відчайдушний, як про нього думають", - додав американський дипломат.
Прояв слабкості очільника Кремля можна було побачити по заколоту ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. Тоді він наказав знищити заколотників, але згодом розпочав з ним переговори.
Був також і випадок, коли Туреччина збила військовий літак рф. Турки вимагали припинити використовувати свій повітряний простір для переганяння літаків у Сирію, але росіяни це проігнорували.
Путін врешті не поїхав на саміт БРІКС у ПАР, бо тоді було заявлено, що його відправлять до Міжнародного кримінального суду, який видав ордер на його арешт. Послідовник Гітлера боїться західних країн, а західним державам варто вести ще більш агресивну політику стосовно режиму "Кооператива озеро" та всіх причетних до війни.
Раніше повідомлялось, що президент рф володимир путін не поїде на саміт G20, який відбудеться у Нью-Делі 9-10 вересня. Він відправить замість себе міністра закордонних справ Сергія Лаврова.
Також диктатор не поїхав й у Південноафриканську республіку на саміт БРІКС. Тоді росію також представляв Лавров. ПАР підписала Римський статут і це зобов'язувало її виконувати рішення МКС та заарештувати Путіна після приїзду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.