"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Він ігнорував виклики до слідчого
Колишнього голову Національного банку Кирила Шевченка розшукує Національне антикорупційне бюро (НАБУ). Він фігурує у справі про розкрадання понад 206 мільйонів гривень "Укргазбанку". Епізоди стосуються періоду його перебування на посаді голови правління цього банку.
Про це йдеться у повідомленні НАБУ. Також у розшук оголосили ще двох посадовців "Укргазбанку".
"НАБУ розшукує трьох посадовців АБ "Укргазбанк", причетних до розкрадання понад 200 мільйонів гривень. Йдеться про ексголову правління "Укргазбанку", одного з заступників "Укргазбанку" та заступника директора департаменту по роботі з корпоративними віп-клієнтами цієї держустанови. Про підозру їм повідомили ще на початку жовтня, однак в спеціальному порядку", - йдеться у повідомленні.
Керівництво "Укргазбанку", володіючи інформацією про укладені з великими клієнтами договори банківського обслуговування, використали її для розкрадання грошей. Для цього вони забезпечили укладення фіктивних договорів із фізичними та юридичними особами, які нібито будучи "агентами" банку залучили до нього великих клієнтів. За такі "послуги" банк щомісячно незаконно виплачував "винагороду" цим особам. Впродовж 2014-2020 років за цією схемою 52 фіктивним агентам безпідставно перераховано грошові кошти державного банку в сумі понад 206 мільйонів гривень.
У вказаному кримінальному провадженні про підозру повідомлено 5 основним фігурантам даного злочину, серед яких ексголова Національного банку України, колишні та чинні високопосадовці банківських установ. Дії учасників організованої групи кваліфіковано за ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191; ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.
У вівторок, 4 жовтня голова НБУ Кирило Шевченко повідомив про своє рішення піти з посади. Він пояснив, що пов'язано з проблемами зі здоров’ям. Згодом Шевченко звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням прийняти його відставку. Пізніше, 5 жовтня Зеленський вніс до Верховної ради подання на звільнення Шевченка з посади голови НБУ. 6 жовтня парламент підтримав (за - 263 депутатів) його звільнення.
Розмови про можливу відставку голови НБУ розпочалися в середині літа 2021 року. Тоді із НБУ звільнили 30% топ-менеджерів. Шевченко називав цю хвилю звільнень із НБУ "спробою чинити політичний тиск" на регулятора.
Нагадаємо, українцям заборонили переказувати гроші з гривневих карток на закордонні. Крім того, Національний банк України ухвалив рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних.
Також Інформатор писав, як отримати спадщину на вклад у банку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.