"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Зараз у Молдові перебувають 113 тисяч громадян України
У 14 населених пунктах Молдови почнуть роботу підрозділи із соціальної інтеграції біженців з України. Фахівці допомагатимуть українцям з пошуком роботи, житла, освіти, а також з іншими соціальними питаннями. Надалі планується розширити програму на інші міста.
Як повідомляє NewsMaker, згодом Конгрес місцевої влади Молдови розробить рекомендації, як створювати такі підрозділи в інших населених пунктах.
"Нові співробітники працюватимуть у 14 населених пунктах, які входять до ініціативи "Мери за зростання" (M4EG), що фінансується ЄС і ПРООН ", - заявили у пресслужбі делегації ЄС у Молдові. ️
Підрозділи для інтеграції працюватимуть у містах: Бєльці, Кагул, Калараш, Карпінєни, Чадир-Лунга, Чімішлія, Копчак, Дондюшани, Дрокія, Паланка, Селемет, Страшени, Теленешти та Унгени.
У цілому від початку повномасштабної війни Молдова прийняла понад 958 тисяч українців. Зараз у республіці перебувають 113 тисяч громадян України. Окрім того, понад 200 українських підприємців, які отримали статус біженців, зареєстрували свої компанії в Молдові.
Уряд Польщі вирішив продовжити на 6 місяців тимчасовий захист для українських біженців, термін якого закінчується вже 4 березня. Протягом півроку польська влада має розробити нові правила підтримки шукачів захисту з України. Ймовірно, Варшава запровадить процедуру скасування статусу захисту після виїзду з країни навіть на короткий строк.
Також відомо, що уряд Норвегії змінює соціальні умови для українських біженців з тимчасовим захистом. Зокрема, будуть нові вимоги до надання житла, обмеження розселень у готелях, зниження дитячої допомоги, обмеження до вільних поїздок в Україну. Це країна робить для того, щоб зменшити потік українських біженців.
Тим часом уряд Чехії планує надавати виплати українським біженцям в обмін на повернення в Україну. Урядові європейської держави ще належить визначити розмір цієї грошової підтримки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.