Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Також уряд Польщі планує переглянути політику надання виплат шукачам захисту під час війни
Уряд Польщі вирішив продовжити на 6 місяців тимчасовий захист для українських біженців, термін якого закінчується вже 4 березня. Протягом півроку польська влада має розробити нові правила підтримки шукачів захисту з України. Ймовірно, Варшава запровадить процедуру скасування статусу захисту після виїзду з країни навіть на короткий строк.
Також планується змінити умови отримання виплат. Уряд проводитиме консультації з міністерствами, місцевими органами влади та благодійними організаціями для впровадження змін до законодавства. Про це йдеться у матеріалі видання Rzeczpospolita.
"Ми даємо собі півроку, щоб розробити хороші зміни в законі", - заявив заступник міністра внутрішніх справ Польщі Веслав Щепанський.
Серед можливих змін - скасування статусу тимчасового захисту після виїзду з Польщі навіть на короткий час. Наразі діє обмеження у 30 днів. Уряд вважає, що поїздки українців додому на свята або у відпустку свідчать про те, що їм не потрібен захист. Аналогічний підхід вже застосовують у Норвегії.
Також Польща може зменшити виплати на дітей, однак подробиць щодо цього кроку наразі немає. Крім цього в уряді готуються проводити консультації з міністерствами, органами місцевого самоврядування та організаціями, які надають українським біженцям допомогу. Згідно з останнім дослідженням Національного банку країни, 21% українських біженців та 48% довоєнних іммігрантів хочуть назавжди залишитися в Польщі.
Відомо, що уряд Норвегії змінює соціальні умови для українських біженців з тимчасовим захистом. Зокрема, будуть нові вимоги до надання житла, обмеження розселень у готелях, зниження дитячої допомоги, обмеження до вільних поїздок в Україну. Це країна робить для того, щоб зменшити потік українських біженців.
Тим часом уряд Чехії планує надавати виплати українським біженцям в обмін на повернення в Україну. Урядові європейської держави ще належить визначити розмір цієї грошової підтримки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.