"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В Естонії зросла підтримка прийому біженців з України, показали результати опитування
Дослідження громадської думки вказує на зростання підтримки прийому біженців з України в Естонії в порівнянні з початком осені. Такі дані показує опитування Turu-uuringute AS, здійснене на замовлення Державної канцелярії. Опитування проводилося з 6 до 12 грудня, його учасниками стали 1252 особи віком 15 років і старше по всій території Естонії.
Про це повідомляє естонський мовник ERR. У вересні 2023 року підтримка прийому українських біженців впала до найнижчого рівня з початку війни росії проти України, але в грудні знову почала зростати. Якщо у вересні 2023 року лише 60% жителів Естонії вважали за потрібне приймати українських біженців, то до грудня ця цифра зросла до 63%.
У вересні проти прийому українських біженців виступило 31% опитаних, а в грудні цей показник знизився до 30%. Зауважимо, що серед естонців частка прихильників прийому біженців у грудні становила 72%, а серед представників інших національностей – 46%.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року стало відомо, що Естонія виділила понад 700 тисяч євро на психологічну допомогу та інтеграцію українських біженців. За два роки повномасштабної війни в Естонії короткострокове житло надали 25 тисячам біженців з України. Людям також пропонували комплексну допомогу в пошуку постійного проживання в Естонії.
Естонія, Латвія та Литва на зустрічі в Ризі 18-19 січня вирішили створити спільну балтійську зону оборони на східному кордоні, де країни межують із росією та Білоруссю. Вони визначили, що спільно боронитимуть свої країни на випадок вторгнення армії рф. Йдеться про створення різних оборонних споруд, метою яких є стримування ворога та стратегію захисту у взаємодії армій трьох країн.
Також Естонія розробила новий план військової стратегії, який має допомогти Україні виграти війну з рф. Він розрахований на три роки та стосується всіх країн учасниць групи "Рамштайн". Не дивлячись на масштабність документа, значних затрат для країн-партнерів він не несе.
У січні цього року президент Естонії Алан Каріс оголосив, що його країна виділить допомогу Україні у розмірі 1,2 мільярди євро до 2027 року. Він наголосив, що Євросоюз повинен збільшити виробництво озброєнь, щоб Україна якнайшвидше отримала все необхідне.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.