Головна
Бізнес
Економіка
09:07, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

На 24 вересня, Національний банк України встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 36,07 гривні.  Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро знизився на 13 копійок. Курси валют НБУ на 24 вересня: 1 долар — 36,56 1 євро — 36,07 1 польський злотий — 7,57 1 швейцарський франк — 37,26 1 юань — 5,17. Динаміка офіційного курсу гривні до долара та євро В якому випадку долар перевалить за 50 гривень Міністр фінансів України Сергій Марченко зробив прогноз по курсу долара. Якщо Україна втратить порти та іншу інфраструктуру, то курс долара може перетнути позначку у 50 гривень. На його думку, якщо Україна буде поступово йти до перемоги у війні з росією, то ризиків істотної девальвації гривні не очікується. В іншому випадку – можливі негативні сценарії. "Якщо ми відвойовуємо території, то у нас, навпаки, сценарії позитивні. Негативні – це коли у нас заблоковані порти, ми нічого не можемо експортувати, втрачаємо інфраструктуру і так далі", – зазначив Марченко. Яким буде курс долара в Україні у 2023 році Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками засідання уряду, на якому схвалили проєкт Бюджету на 2023 рік, заявив, що середньорічний курс долара буде коливатися в районі 42 гривень. За його словами, залежно від того, як буде змінюватися ситуація на фронті. Економіка у 2023 році може як впасти на 0,4%, так і зрости на 10 та більше відсотків. Так само й з іншими показниками. Отже, в рамках цього макропрогнозу економіка наступного року зросте на 4,6% у реальному вираженні та на 37% у номінальному. Середня зарплата орієнтовно складе 18,5 тисяч гривень, інфляція може сягнути 30%, середньорічний курс долара буде коливатися в районі 42 гривень. Нагадаємо, в Україні виросла інфляція. Крім того, в Україні активізувались шахраї, які маскуються під банки і обіцяють грошову допомогу.  Також Інформатор писав, що потрібно знати про кредити. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Долар тримає позицію, що з євро: курс валют на 24 вересня в Україні

Читать на русском

Долар тримає позицію

Читать на русском
Долар тримає позицію, що з євро: курс валют на 24 вересня в Україні

Долар тримає позицію

На 24 вересня, Національний банк України встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 36,07 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро знизився на 13 копійок.

Курси валют НБУ на 24 вересня:

  • 1 долар — 36,56
  • 1 євро — 36,07
  • 1 польський злотий — 7,57
  • 1 швейцарський франк — 37,26
  • 1 юань — 5,17.

Новини про - Євро впав у ціні, що з доларом: курс валют на 23 вересня в Україні
Динаміка офіційного курсу гривні до долара та євро

В якому випадку долар перевалить за 50 гривень

Міністр фінансів України Сергій Марченко зробив прогноз по курсу долара. Якщо Україна втратить порти та іншу інфраструктуру, то курс долара може перетнути позначку у 50 гривень. На його думку, якщо Україна буде поступово йти до перемоги у війні з росією, то ризиків істотної девальвації гривні не очікується. В іншому випадку – можливі негативні сценарії.

"Якщо ми відвойовуємо території, то у нас, навпаки, сценарії позитивні. Негативні – це коли у нас заблоковані порти, ми нічого не можемо експортувати, втрачаємо інфраструктуру і так далі", – зазначив Марченко.

Яким буде курс долара в Україні у 2023 році

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками засідання уряду, на якому схвалили проєкт Бюджету на 2023 рік, заявив, що середньорічний курс долара буде коливатися в районі 42 гривень. За його словами, залежно від того, як буде змінюватися ситуація на фронті. Економіка у 2023 році може як впасти на 0,4%, так і зрости на 10 та більше відсотків. Так само й з іншими показниками. Отже, в рамках цього макропрогнозу економіка наступного року зросте на 4,6% у реальному вираженні та на 37% у номінальному. Середня зарплата орієнтовно складе 18,5 тисяч гривень, інфляція може сягнути 30%, середньорічний курс долара буде коливатися в районі 42 гривень.

Нагадаємо, в Україні виросла інфляція. Крім того, в Україні активізувались шахраї, які маскуються під банки і обіцяють грошову допомогу. 

Також Інформатор писав, що потрібно знати про кредити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.