«Звʼязок»- пісня про всіх нас, бо немає жодного українця та українки, які б не були в розлуці з рідними останні роки. Саме тому кліп і складається із ваших відео, які краще за все передають ту емоцію яку ми вкладали в цю пісню!
У соціальних мережах фіксують низку шахрайських сторінок
Українців попереджають про шахраїв, які спекулюють на темі грошової допомоги. Вони маскуються під банки та пропонують отримати виплати. Зокрема – нібито від Червоного Хреста України та інших міжнародних організацій.
Як зазначили у Міністерстві соціальної політики України, для отримання допомоги шахраї пропонують перейти за посиланням. Українці вводять дані для входу в онлайн-банкінг, які зрештою потрапляють до злодіїв, передає Інформатор.
При цьому шахраї використовують фішингові сайти, які імітують популярні українські банки. Щоб не потрапити на гачок, фахівці рекомендують:
Якщо ж дані платіжної картки помилково введено на шахрайському веб-сайті. У таких випадках рекомендують негайно заблокувати картку за допомогою мобільного застосунку, "гарячої лінії" банку або через інтернет-банкінг.
Як безпечно отримати грошову допомогу
Виплати допомоги у зв'язку з війною відбуваються винятково за офіційними процедурами:
Інформація про державну підтримку та як її отримати:
Куди та як повідомляти про шахраїв (фото, посилання на ресурс, аудіо, відео)
Адміністрації месенджера — про користувачів, які порушують закон:
Нагадаємо, українських біженців застерігають від нової шахрайської схеми. Крім того, "ПриватБанк" попереджає українців про чергову шахрайську схему під приводом виплат.
Також Інформатор писав, що шахраї видурили в українців мільйони гривень під виглядом виплат від ЄС та "Є-допомоги".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.