Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
З 73 платоспроможних банків, 65 були прибутковими
У минулому році чистий прибуток банків склав 41,3 мільярдів гривень. Це на 29% менше, ніж у 2019 році.
Про це повідомляє прес-служба НБУ,- передає Інформатор .
Так, у 2020 році банківська система заробила 58,4 млрд грн, що на 17,1 млрд грн менше прибутку 2019 року. У Нацбанку також зазначають, що коронакріза менше вплинула на банки, ніж очікувалося.
З 73 платоспроможних банків 65 були прибутковими. Вони отримали чистий прибуток у 47,7 млрд грн, що перекрило збитки 8 банків на суму 6,4 млрд грн. ПриватБанк сформував 61% всього прибутку (25,3 млрд грн), а п'ять найприбутковіших банків - 89% прибутку.
Регулятор очікує, що найближчим часом будуть залишатися ризики зниження прибутковості банків:
«Частково їх можна компенсувати, підвищуючи операційну ефективність. На прибуток також будуть тиснути відрахування до резервів. Отже, прибутковість банків трохи ослабне, але буде залишатися на достатньому рівні для збереження інтересу з боку інвесторів», - зазначив глава НБУ Кирило Шевченко.
Найгіршим фінрезультат був у IV кварталі минулого року через підвищення відрахувань до резервів - прибуток склав 3,7 млрд грн, що на 73% менше результату III кварталу того ж року і на 63% менше 2019 року. Загалом, витрати на резерви по кредитах у 2020 році зросли на 91% до 20,8 млрд грн проти 10,9 млрд грн у 2019 році.
Нагадаємо, раніше міністр фінансів розповів, чи є підстави для стабільного курсу гривні .
Також Інформатор писав, що НБУ затвердив нові правила контролю роботи небанківських фінансових установ, в тому числі страховиків.