Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Люди планують протести і в день саміту
Вірменська опозиційна партія "Національно-демократичний полюс" провела протести в Єревані. Все через саміт ОДКБ, який відбудеться завтра, 23 листопада, та візиту президента РФ путіна.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Радіо Азатутюн". Зокрема зазначається, учасники ходи, яка розпочалася біля пам’ятника Гарегіну Нжде, скандували антиросійські гасла: «Ворог росія», «Ворог ОДКБ». У соцмережах також поширюють відео, де люди на акції протесту скандують «Слава Україні! Героям слава!» та тримають в руках українські прапори.
More footage of the protests in #Armenia. pic.twitter.com/G0osRImfek
— NEXTA (@nexta_tv) November 22, 2022
Члени опозиційної партії заявили, що візит лідерів «ворожих до Вірменії» країн-членів ОДКБ, зокрема президента росії володимира путіна, має отримати гідну протидію. Очікується також приїзд із Білорусі лукашенка. Завтра вірменські опозиціонери мають намір знову провести акції протесту.
Зазначимо, що саміт ОДКБ у Єревані також стартує 23 листопада. Одним з головних питань під час обговорень стануть спільні заходи щодо надання допомоги Вірменії.
Як повідомлялося в ніч проти 13 вересня на кордоні між Вірменією та Азербайджаном спалахнула інтенсивна перестрілка. За кілька днів у сутичках загинули понад 170 військових з обох боків.
Єреван заявив про «широкомасштабні провокації азербайджанської сторони». Натомість влада Азербайджану підкреслила, що обстріл є «відповіддю на провокацію та диверсію з боку Вірменії».
Після цього було досягнуто домовленостей про перемир'я, проте сторони продовжують обстрілювати одна одну. Міністерство закордонних справ України закликало Азербайджан та Вірменію до політико-дипломатичного врегулювання конфлікту.