“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це вже п'ятий і шостий нові підписи під комюніке після інавгураційного саміту миру, який відбувся у Швейцарії 15-16 червня
Президент Володимир Зеленський повідомив про нові підписи під комюніке інавгураційного Саміту миру. Барбадос і Маршаллові Острови стали п'ятою та шостою країнами, які приєдналися до цього документу після проведення саміту. Першою країною, яка доєдналася до спільного комюніке, але не брала участі у самому саміті була острівна держава Антигуа і Барбуда.
Зеленський висловив вдячність новим підписантам. Він підкреслив, що глобальна підтримка Формули миру, а також Статуту ООН, який Україна прагне відновити на повну силу, продовжує зростати. На цьому шляху кожен голос є важливим і значущим.
"Я вдячний Барбадосу і Республіці Маршаллові Острови за підтримку підсумкового комюніке інавгураційного Саміту миру," – зазначив Зеленський.
Президент також висловив вдячність партнерам з острівних держав і закликав усіх приєднатися до спільного бачення справедливого миру для України та всіх країн світу. Зеленський наголосив, що кожен може зробити свій внесок у цей процес. Зокрема, Зеленський також висловив надію на спільну роботу з острівними державами над важливими питаннями, такими як екологічна та продовольча безпека.
"Це вже п'ятий і шостий нові підписи під комюніке після інавгураційного Саміту миру. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб їх кількість зростала," – підсумував президент.
15 та 16 червня у Швейцарії відбувся саміт миру, ініційований Україною. У ньому взяли участь представники 100 країн та міжнародних організацій. Учасники саміт миру ухвалили спільну декларацію. Як відомо, її підписали 78 держав та чотири організації, в якій окреслили три головні моменти, пов'язані з атомною, продовольчою та гуманітарною безпекою.
Варто зазначити, що спочатку підсумковий документ підписали 80 держав та 4 організації, але пізніше дві країни відкликали свої підписи. Серед тих, хто не підписав комюніке – Саудівська Аравія, Таїланд, Індія, Мексика, ПАР, Бразилія та Об'єднані Арабські Емірати, Ірак, Йорданія.
Раніше Інформатор писав, що Володимир Зеленський казав на пресконференції за підсумками саміту миру. Гарячкова та болісна реакція Росії на рішення форуму у Швейцарії, а також роздратованість Китаю, можуть свідчити не лише про поразку на важливому фронті Гібридної війни, але й бути передвісниками суттєвих зрушень в царині міжнародної безпеки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.