«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Загалом комюніке підписали вже 78 країн
Острівна держава Антигуа і Барбуда приєдналася до підписантів спільного комюніке саміту миру, який відбувся на вихідних у Швейцарії. При цьому країна не була представлена на конференції. Таким чином уже 78 країн підписали комюніке.
Про це заявив президент Володимир Зеленський у Twitter. Голова держави наголосив, що долучення ще однієї країни до комюніке "свідчить про те, що нашу формулу миру та наше бачення справедливого й міцного миру поділяють усі континенти та регіони світу - від Європи до Карибського басейну. І ця коаліція тільки зростатиме".
"Я вдячний Антигуа і Барбуді за приєднання до комюніке Глобального саміту миру. Це перша країна, яка не була представлена на саміті, але згодом приєдналася до підсумкового документа", - заявив він.
Президент додав, що справді стабільний мир - це світ справжньої рівності, де всі нації мають право голосу і можуть продемонструвати своє лідерство.
"Саме тому ми створили формат саміту миру, який продовжимо розвивати, залучаючи нових учасників і ретельно працюючи над наближенням миру", - наголосив він.
Антигуа і Барбуда - це острівна держава, розташована в східній частині Карибського моря, є членом Співдружності націй і відома своїми курортами. Вона складається з двох великих островів - Антигуа і Барбуда, а також кількох дрібних острівців. Країна славиться своїми пишними тропічними лісами, білосніжними пляжами і кришталево чистою водою.
15 та 16 червня у Швейцарії відбувся саміт миру, ініційований Україною. У ньому взяли участь представники 100 країн та міжнародних організацій. Учасники саміт миру ухвалили спільну декларацію. Як відомо, її підписали 78 держав та чотири організації, в якій окреслили три головні моменти, пов'язані з атомною, продовольчою та гуманітарною безпекою.
Варто зазначити, що спочатку підсумковий документ підписали 80 держав та 4 організації, але пізніше дві країни відкликали свої підписи. Серед тих, хто не підписав комюніке – Саудівська Аравія, Таїланд, Індія, Мексика, ПАР, Бразилія та Об'єднані Арабські Емірати, Ірак, Йорданія.
Раніше Інформатор писав, що Володимир Зеленський казав на пресконференції за підсумками саміту миру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.