Дніпропетровська область переходить до менш жорстких відключень електрики, - Валентин Резніченко

Читать на русском

Але вони діятимуть за умови тотальної економії

Читать на русском
Дніпропетровська область переходить до менш жорстких відключень електрики, - Валентин Резніченко
Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко

Але вони діятимуть за умови тотальної економії

Від 5 грудня Дніпропетровська область переходить до менш жорстких відключень електрики. Але вони діятимуть лише за умови тотальної економії. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченко

“Ми пережили понад тиждень екстрених знеструмлень. Не було жодних розкладів. Часто енергосистема автоматично вимикала споживачів, щойно не витримувала навантаження. Нині енергетики повертаються до графіків. Мають три черги відключень абонентів - дві будуть з електрикою, одну знеструмлюватимуть”, - написав Валентин Резніченко. 

Він підкреслив, що водночас дуже важливо заощаджувати. Дніпропетровська область має вкладатися в ліміти, які для нас встановлює Укренерго. 

“Iнакше енергетики змушені будуть знову відійти від графіків і повернутися до екстрених відключень. Енергосистема все ще оговтується від руйнувань, завданих російськими ракетами. Енергетики продовжують її відновлення”, - зауважив Валентин Резніченко. 

Відключення світла у Дніпрі та області

Під прицілом ворога залишається критична інфраструктура України. Після тотального блекауту енергосистема країни продовжує оговтуватися від руйнувань, завданих російськими ракетами. Енергетики роблять усе можливе, аби повернути світло у наші домівки. Так, аби українці були на зв’язку та в теплі, у регіонах розгорнули “Пункти незламності”. У Дніпрі на лівому березі роблять свердловини, а на правому — встановлюють ємності з технічною водою

Переглянути графік потенційних відключень можна тут.

Як раніше повідомляв Інформатор, у п'ятницю, 2 грудня, із Дніпропетровської області виїхали декілька вантажівок з гуманітарною допомогою. Вони прямують до Високопільської громади Херсонської області. Про це повідомив очільник Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко.