Головна
Життя
17:48, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 2 грудня, із Дніпропетровської області виїхали декілька вантажівок з гуманітарною допомогою. Вони прямують до Високопільської громади Херсонської області.  Про це повідомив очільник Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко.  "Продовжуємо підтримувати Херсонщину. Відправили кілька вантажівок з найнеобхiднiшим нашим сусiдам з Високопільської громади. Її росіяни сильно понівечили - зруйнували до 80% осель та інфраструктури", — написав він.  За словами Резніченка, гуманітарний вантаж зустрічали всі жителі Високопілля. Їм передали генератори, бензопили та продуктові набори: борошно, олію, макарони та багато іншого.    "Уже готуємо нові відправлення для Кочубеївської та Бериславської громад. Разом здолаємо усі негаразди", — підсумував Валентин Резніченко.  Що потрібно знати херсонцям Для жителів Херсонської області працює "гаряча лінія" Херсонської ОВА: 0800330951 або 091 481 78 45. Telegram - посилання. Також функціонує Гуманітарний штаб при Херсонській ОВА. Якщо ви потребуєте гуманітарної допомоги, звертайтеся за телефоном: 066 637 49 85, месенджери: 098 176 16 98 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp). Також функціонує координаційний штаб з питань евакуації населення з Херсонської області. Долучитися до роботи штабу можна заповнивши заявку. З Херсона курсують евакуаційні потяги до Хмельницького. Зареєструватися на рейс – за посиланням. Жителі деокупованої Херсонщини можуть отримати грошову допомогу від Червоного Хреста та Міжнародної Організації з Міграції. Списки на отримання коштів формують соціальні працівники органів місцевого самоврядування. Тому, аби отримати грошову підтримку, слід звернутися до місцевих рад. Також ви можете заповнити реєстраційну форму: для жителів Херсона, для жителів Херсонського району. 

Дніпропетровська область відправила черговий гуманітарний вантаж на Херсонщину — Резніченко

Читать на русском

Жителям звільнених територій передали техніку та продуктові набори

Читать на русском
Дніпропетровська область відправила черговий гуманітарний вантаж на Херсонщину — Резніченко
Це вже не перший вантаж з допомогою

Жителям звільнених територій передали техніку та продуктові набори

У п'ятницю, 2 грудня, із Дніпропетровської області виїхали декілька вантажівок з гуманітарною допомогою. Вони прямують до Високопільської громади Херсонської області. 

Про це повідомив очільник Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко. 

"Продовжуємо підтримувати Херсонщину. Відправили кілька вантажівок з найнеобхiднiшим нашим сусiдам з Високопільської громади. Її росіяни сильно понівечили - зруйнували до 80% осель та інфраструктури", — написав він. 

За словами Резніченка, гуманітарний вантаж зустрічали всі жителі Високопілля. Їм передали генератори, бензопили та продуктові набори: борошно, олію, макарони та багато іншого. 

 

"Уже готуємо нові відправлення для Кочубеївської та Бериславської громад. Разом здолаємо усі негаразди", — підсумував Валентин Резніченко. 

Що потрібно знати херсонцям

Для жителів Херсонської області працює "гаряча лінія" Херсонської ОВА: 0800330951 або 091 481 78 45. Telegram - посилання. Також функціонує Гуманітарний штаб при Херсонській ОВА. Якщо ви потребуєте гуманітарної допомоги, звертайтеся за телефоном: 066 637 49 85, месенджери: 098 176 16 98 (Viber, Telegram, Signal, WhatsApp). Також функціонує координаційний штаб з питань евакуації населення з Херсонської області. Долучитися до роботи штабу можна заповнивши заявку. З Херсона курсують евакуаційні потяги до Хмельницького. Зареєструватися на рейс – за посиланням. Жителі деокупованої Херсонщини можуть отримати грошову допомогу від Червоного Хреста та Міжнародної Організації з Міграції. Списки на отримання коштів формують соціальні працівники органів місцевого самоврядування. Тому, аби отримати грошову підтримку, слід звернутися до місцевих рад. Також ви можете заповнити реєстраційну форму: для жителів Херсона, для жителів Херсонського району. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.