Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
На території України почастішали постійні кібератаки з боку РФ
В Україні створили сучасний класифікатор онлайн-загроз. До переліку увійшли десять видів кіберзагроз.
Про це повідомили під час конференції з питань безпеки людини в онлайн-просторі «Міжнародна конференція« Безпечний онлайн 2020. Сучасні виклики », передає Інформатор .
"Для забезпечення системної роботи з реагування на загрози для людини в кіберпросторі їх ідентифікації створено сучасний класифікатор онлайн-загроз. Досвід створення подібного класифікатора є тільки в декількох провідних країнах світу, зокрема у Великій Британії", - йдеться в повідомленні.
Кількість інтернет-користувачів у світі становить приблизно 62%, а в Україні цей показник перевищує 93%.
Класифікатор онлайн-загроз включає такі кіберзагрози:
Згідно з даними кіберполіції, інтернет став одним з факторів ризику гібридної війни. З початком агресії РФ на території нашої країни, Україна отримує постійні кібератаки з боку ворога.
"У жовтні 2020 року, міністерство юстиції США пред'явило звинувачення шести офіцерам головного розвідувального управління Росії, учасникам так званої групи хакерів" SandWorm ", в підготовці і реалізації цих кібератак проти України і всього світового співтовариства", - наголошується в повідомленні.
У поліції зазначили, що протягом 2019-2020 років отримано майже 900 повідомлень про фальшиві замінування, виявлено понад 600 злочинів інтернет-шахрайства, де сума завданих матеріальних збитків склала майже 86 млн. гривень.
"Розмір збитків у 2020 році збільшився вдвічі,а кількість звернень на гарячу лінію кіберполіції зросла в п'ять разів. За цей період поліцейські викрили 445 кримінальних злочинів, пов'язаних з виготовленням і розповсюдженням матеріалів дитячої порнографії", - пояснили в поліції.
За словами першого заступника глави департаменту кіберполіції Сергія Кропиви, в минулому році кіберполіцією проведено 8 міжнародних операцій по хакерам, які вчинили злочини і завдали збитків державі на суму 4 млрд. доларів.
Нагадаємо, правоохоронці України та Німеччини розкрили схему масштабного міжнародного шахрайства.Крім того, Україна зайняла 25-е місце в рейтингу з кібербезпеки .
Також Інформатор писав, що США виділять Україні 38 млн доларів на розвиток кібербезпеки.